reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Hejka!
Jutro pogrzeb Piotra, maz dzis w nocy wraca wiec pokarze sie pewno dopiero po weekendzie.
Bylam wczoraj z Krzysiem u lekarza...plukanie ucha i korek popcorn z woskowina. Dopiero wtedy sie przyznal ze bawil sie kukurydza, wpadla mu do ucha, bal sie mi powiedziec a ze nie bolalo to szybko zapomnial

Pozdrawiam!

Cale szczescie ze Krzysiowi nie wdal sie jakis stan zapalny...ze to tylko tak sie skonczylo...ufff....:happy2:

Iwonka
ale u Was w przedszkolu sie dzieje...super...:-)a jakie ciacho upieklas:sorry2:ja przygotowalam dzis farsz do pierogow z kapusta i grzybkami i jutro sie zabieram za nie a wczoraj upieklam chlebek...ale dziwna pogoda..teraz slonce swieci:sorry2:
 
reklama
Witam wieczorkiem

kolejny dzien zabiegany wrrr:p
dzis bylismy po mamcię wynikis ie lekko poprawiły pozwolili do domu iść 9 ma kolejne badania posiedziała u mnie a ja sobie posprzątałam zdeczko i tak ciagle mam powera gar pomidorów obrałam i na przecier robię jutro mam skrzynkę marchwi do obrania i w słoiki szał

Iwonka ja męzowi o tym wulkanizatorze opowiedziałam i mówi na wiosnę trza będzie tu poszukać na pomorzu i tez do firmy zciągnąć :p
dzień marchewki powiadasz fajna sprawa :p u nas na razie cisza

Olka zdrówka dla młodej

Zuza popcorn o kurde ale poszalał


[*] dla kolegi straszna tragedia

Joanna kurde pierogi mniammmm
 
Ostatnia edycja:
Witam.Kupiłam wczoraj tej mojej stroj na haloween,ale nie przesadzalam z cena,tylko były takie fajne kapelusze czarownic razem z włosami po 9zl i do tego peleryna za 24:tak:bo sukienka najtansza byla po 60zl bez kapelusza:sorry2:
Pogode mamy ladna ,słoneczną i zamierzam isc zgrabić o liście ,bo pełno ich wszedzie:dry: a potem usmażę kotleciki z piersi kurczaka z serem i pieczarkami.Ciekawe jak wyjdą?
:sorry2:
Agatulka a co robisz z ta marchewka? W kosteczke do obiadku taka gotowana? Nie wiem bo ja nigdy nie robiłam takich rzeczy.:zawstydzona/y::-pDaleko macie do morza?
Joanna nic specjalne go ciasto zebra bo wszyscy lubia,:tak:Proste i smaczne.Nie suche i polewam czekolada i posypuje kokoskami;-) I jak pierogi wyszły?
 
Ostatnia edycja:
Witam.Kupiłam wczoraj tej mojej stroj na haloween,ale nie przesadzalam z cena,tylko były takie fajne kapelusze czarownic razem z włosami po 9zl i do tego peleryna za 24:tak:bo sukienka najtansza byla po 60zl bez kapelusza:sorry2:
Pogode mamy ladna ,słoneczną i zamierzam isc zgrabić o liście ,bo pełno ich wszedzie:dry: a potem usmażę kotleciki z piersi kurczaka z serem i pieczarkami.Ciekawe jak wyjdą?
:sorry2:
Agatulka a co robisz z ta marchewka? W kosteczke do obiadku taka gotowana? Nie wiem bo ja nigdy nie robiłam takich rzeczy.:zawstydzona/y::-pDaleko macie do morza?
Joanna nic specjalne go ciasto zebra bo wszyscy lubia,:tak:Proste i smaczne.Nie suche i polewam czekolada i posypuje kokoskami;-) I jak pierogi wyszły?

takk w kostkę obgotowywuje i siup do słoiki nie robiłam kilka lat tego licze że sie uda:p

co tu taki tłok :p
 
dzien dobry
my po kontroli u laryngologa, jest lepiej. w poniedzialek mloda wraca do przedszkola nareszcie, posiedziala tydzienz babcia wiec zadowolona)

agatulka dobrze ze mame juz wypisali:)
 
dzień dobry
witam się i ja :-D
za oknem jest przymrozek:szok:na szczęście w domku ciepełko:tak:
Agata Ty marchewkę a ja zastanawiam się czy na powrót M trochę ogórków z pieprzem cayenne nie zrobić bo zapasy się skończyły:-p:-D
co do przedszkoli to u nas też się mnóstwo dzieje, od początku września byli w lesie, w zoo, mieli dożynki,był u nich strażak, magik, było przedstawienie teatralnego, było urodziny Młodego, było święto ziemniaka, święto drzewa,dzieci robiły same sałatkę, jest mnóstwo prac do robienia w domu z dzieckiem, ciągle jakieś konkursy.Jak dla mnie trochę za dużo:sorry:
Ollka fajnie że córcia zdrowieje:tak:my wszyscy w domku od września na tranie i odpukać wszyscy jak na razie zdrowi:tak:
 
witam sie z kawka
Iwonka oby ten remont juz sie skonczyl,bo cos dlugo sie ciagnie
Zuza -kukurydza??ale ,ze nic nie powiedzial..dzieci to jednak maja pomysly,ale dobrze,ze skonczylo sie tak jak sie skonczylo.
Agatulka fajnie,ze mama juz w domu,oby wszystkie wyniki byly teraz tylko dobre
Olka dobrze,ze cora zdrowa i od poniedzialku idzie juz do przedszkola

a my mamy teraz caly tydzien wolny,na Halloween oby tylko nie padalo,to bedzie mozna gdzies pojechac z tymi dziecmi,bo nie chcialabym siedziec caly tydzien wdomu,bo beda sie nudzic dzieciaczki.w czwartek bylam na przedstawieniu w szkole,bo moja cora spiewa w szkolnym chorze i obowiazkowo musialam byc !!! a juz dostalam kartke,gdzie beda spiewac przed swietami..koscioly,markety..fajnie ,bo lubie sluchac jak moja Lala spiewa,zawsze sie wzruszam jak na nia patrze,dobrze ze talentu muzycznego nie odziedziczyla po mamie,tylko po tacie.
u nas juz jesien na calego,ostatnio tak lalo i wialo,ze ze szkoly do domu to my bieglismy.mam tylko nadzieje,ze zima nie bedzie zbyt mrozna,bo te domy niebardzo sa przystosowane za takie mrozy.
 
dzien dobry
my po kontroli u laryngologa, jest lepiej. w poniedzialek mloda wraca do przedszkola nareszcie, posiedziala tydzienz babcia wiec zadowolona)

agatulka dobrze ze mame juz wypisali:)

super że mała juz zdrowa

dzień dobry
witam się i ja :-D
za oknem jest przymrozek:szok:na szczęście w domku ciepełko:tak:
Agata Ty marchewkę a ja zastanawiam się czy na powrót M trochę ogórków z pieprzem cayenne nie zrobić bo zapasy się skończyły:-p:-D
co do przedszkoli to u nas też się mnóstwo dzieje, od początku września byli w lesie, w zoo, mieli dożynki,był u nich strażak, magik, było przedstawienie teatralnego, było urodziny Młodego, było święto ziemniaka, święto drzewa,dzieci robiły same sałatkę, jest mnóstwo prac do robienia w domu z dzieckiem, ciągle jakieś konkursy.Jak dla mnie trochę za dużo:sorry:
Ollka fajnie że córcia zdrowieje:tak:my wszyscy w domku od września na tranie i odpukać wszyscy jak na razie zdrowi:tak:

to u nas cisza w zerówce nic nei organizuja jak na razie


witam sie z kawka
Iwonka oby ten remont juz sie skonczyl,bo cos dlugo sie ciagnie
Zuza -kukurydza??ale ,ze nic nie powiedzial..dzieci to jednak maja pomysly,ale dobrze,ze skonczylo sie tak jak sie skonczylo.
Agatulka fajnie,ze mama juz w domu,oby wszystkie wyniki byly teraz tylko dobre
Olka dobrze,ze cora zdrowa i od poniedzialku idzie juz do przedszkola

a my mamy teraz caly tydzien wolny,na Halloween oby tylko nie padalo,to bedzie mozna gdzies pojechac z tymi dziecmi,bo nie chcialabym siedziec caly tydzien wdomu,bo beda sie nudzic dzieciaczki.w czwartek bylam na przedstawieniu w szkole,bo moja cora spiewa w szkolnym chorze i obowiazkowo musialam byc !!! a juz dostalam kartke,gdzie beda spiewac przed swietami..koscioly,markety..fajnie ,bo lubie sluchac jak moja Lala spiewa,zawsze sie wzruszam jak na nia patrze,dobrze ze talentu muzycznego nie odziedziczyla po mamie,tylko po tacie.
u nas juz jesien na calego,ostatnio tak lalo i wialo,ze ze szkoly do domu to my bieglismy.mam tylko nadzieje,ze zima nie bedzie zbyt mrozna,bo te domy niebardzo sa przystosowane za takie mrozy.

u nas tez jesein kolorowa pełną parą i deszczowymi dniami rano mrozy czesto

u nas w domu mała żałoba rodzice musieli uspać psiaka chora była guzy wykryto na usg bidulka tyle lat z nami była
dzieciom musimy jeszcze to jakoś delikatnie powiedzieć ze do Bozi poszła

lece sprzatac bo dzis koledz do meza przychodza pomagać w remoncikach tyle do zrobienia jest jeszcze wiec dobrze ze ktos mu pomoze
 
Cześć kobietki!!
witam sie weekendowo!!w koncu pospałam, do 8:tak::tak::tak: bo ostatnio o 5 :40 pobudki!!
u mnie oki ,jestem podziębiona ale daje radę!
Kajeczka niestety mi się rozłożyła,w czwartek dopadła ją angina i jesteśmy na zastrzykach:eek:,jedyny plus w tym taki ze po złożeniu wenflonu sama jej daję i nie muszę jej stresować!
Fifi z mężusiem pojechali rano do Kołobrzegu zawieźć teściów do sanatorium;-) bo dzisiaj rozpoczynają niemal miesięczna kuracje!ciekawe jak oni wytrzymają ze sobą 24 h/dobe:-D:-D:-D cienko to widzę!!śmiejemy sie że albo sie pozabijają albo zapałają miłością...i babcia w ciąży wróci:rofl2::rofl2::rofl2:!!!
poza tym to podobnie jak u AGATULKI mamy przykrą sytuację z psiakiem-mój maż miał swojego patrolowego partnera na czterech łapach i w czwartek Nerus zakończył swój żywot:-(!!szkoda nam jak diabli,tyle lat razem pracowali...ehhhh miał raka płuc.bynajmniej sie nie meczy już!!

a tak poza tym to czas leci nieubłaganie!
Agatulka jaka radosć bije od ciebie z tych postów!!widać ze to był strzał w dziesiatkę z tą przeprowadzka!!
i zdrówka dla Mamusi!!!
zuza :szok::szok::szok: popcorn powiadasz...wow!!dobrze ze tak sie to skończyło!!
iwonka fajnie ze tyle atrakcji!!u nas póki co cisza chociaż o teatrzyku tez coś mówią i już zbierają kaskę;-)!


reszte kobietek serdecznie witam i pozdrawiam!!
 
reklama
hejka a co tu tak pusto?
my dzisiaj spalismy do 9,ale sie wyspalam.dzieciaczki maja wolne,wiec nie trzeba rano wstawac,oj jak dobrze,bo ostatnio mialam problemy,zeby ich z lozek wygonic.na dworzu takie zimnisko,ze az sie nie chce wychodzic.wrrr.
dopijam kawe i uciekam za porzadki sie brac,bo u mnie po weekendzie to zawsze bajzel,a popoludniu przychodzi do Martyny kolezanka,wiec trzeba troche ten balagan ogarnac,a potem jeszcze musze skoczyc do sklepu po jakies ciasteczka,zeby cos dziewczynki mialy do przegryzienia.
 
Do góry