reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Dzien dobry
ja dopiero teraz bo caly dzien zalatany, bylam u gina i dopiero wrocilamz mala z przedszkola

ja wkoncu zmierzylam moja, ma 113 cm i 22 kg. Rozmair buta ma 29.
 
reklama
Iwonka nasza lodowka ma ta funkcje o ktorej pisalas i faktycznie nie odmrazam ,w zamrazalniku mamy 4 szuflady nic sie nie skleja:tak:

Ale macie wysokie dzieciaczki:tak::szok:
Jula owszem nr buta 30,ubrania to i na 140 nosi ale ile mierzy to niewiem musze ja zmierzyc a wazy ok 20 bo po ostatniej chorobie schudlo jej sie:-(

Bylismy na lyzwach w weekend i teraz codziennie by chciala chodzic:tak:

Anaconda
sliczna blondyneczka:-)na zdjeciu:-)
 
hej wam
Znowu chwile mnie nie było i tyle czytania,,chyba nie dam rady..
Dzisiaj dzionek przed 5 zaczety,musialam swojego zawieźć do pracy,bo nie miał czym,a od taty auto pożyczałam....
Mam ferie,no chrzesniak jest u mnie..
A tak wogole to jesien za oknem..
buziole...
musze dzieciom kompa oddac...
 
Witam znowu w pochmurny ranek :-):-)
I jak tu ma być nastrój dobry :-:)-(
Dzisiaj umówiłam się popołudniu na ploteczki z koleżanką to może trochę się rozkręcę a teraz pora na kawusię, która chętna?
 
witam sie z kawka,dzieci odstawione do szkoly,zakupy zrobione,pranie sie pierze,a ja szybko na BB,po pozniej jeszcze trzeba jakis obiad zrobic i mieszkanko ogarnac,bo wyglada jak po spaleniu.po weekendzie to u mnie zawsze sajgon,a ze dwa dni bylam poza domem niemal caly dzien,to dzisiaj wyglada,jak wyglada.
ide poczytac ,co u was
 
Witam,u mnie za oknem to co u was....:sorry2:
Ogladacie M jak milosc? Podobno do wiosny jest tylko,Moj R tak mnie dziś poinformował że gdzieś wyczytał:sorry2:
 
reklama
Iwonka jak kiedys ogladalam,jak zaczynal sie ten serial,to akurat bylam z corcia wciazy,a ze za oknem jesien i nie bardzo chcialo mi sie wychodzic,to ogladalam wszystkie seriale..a teraz od 3 lat brak polskiej tv...juz nie wiem,co tam sie dzieje,a latem jak jestesmy w Polsce,to nie mam czasu na telewizje.
podjelas juz decyzje ,czy poscic corcie szybciej do szkoly?
ja na ten temat niewiele mam do powiedzenia,z racji,ze moje smyki nie chodza do szkoly w Polsce,tutaj poszly szybciej, ale nie mialam wyjscia..nie wiem,jak jest teraz w polskich szkolach..ale mysle,ze niewiele sie zminilo...polska szkola nie jest przystosowana,aby zaczac uczyc dzieci szybciej,a rok dla dziecka to jednak jest duzo !! i gratuluje zdolnego dziecka !!!
 
Do góry