reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Długoletnie staraczki w ciąży, a w końcu mamusie 🤰🤱

reklama
Jak 1 pisałam tak odpisuje po czasie 😅
My też już razem od 2 lipca 😍 . Przez te 7 lat wylałam morze łez,badania itd ... Dzisiaj nie sypiam bo mój synek ewidentnie od porodu ma Dzień Matki 😁 ale warto zaczynać dzień o 4 rano i kończyć po 23 😊 miałam toxoplazmoze w ciąży,mały zdrowy jak ryba ❤ .
Teraz mam 2 cuda , starszy kończy 9 lat w listopadzie i kocha młodszego brata ponad wszystko 🙂 .
@Zazuu @Brownie1992 gratuluje 😘 . Całuski ciocie z forum 😗😗
 

Załączniki

  • 20230811_095935.jpg
    20230811_095935.jpg
    324 KB · Wyświetleń: 176
Jak 1 pisałam tak odpisuje po czasie 😅
My też już razem od 2 lipca 😍 . Przez te 7 lat wylałam morze łez,badania itd ... Dzisiaj nie sypiam bo mój synek ewidentnie od porodu ma Dzień Matki 😁 ale warto zaczynać dzień o 4 rano i kończyć po 23 😊 miałam toxoplazmoze w ciąży,mały zdrowy jak ryba ❤ .
Teraz mam 2 cuda , starszy kończy 9 lat w listopadzie i kocha młodszego brata ponad wszystko 🙂 .
@Zazuu @Brownie1992 gratuluje 😘 . Całuski ciocie z forum 😗😗
Jaki sweet bombelek 😍😍
Buziaczki od ciotek z forum 😁😘
 
Ja mogę dodać resztę naszej historii, bo w końcu jesteśmy w domu ;-).

Po kilku dniach na patologii ciąży (z powodu skaczącego ciśnienia) w 40+5tc urodziłam siłami natury zdrowego Chłopca: 3730 gram, 55 cm długości, 10/10 pkt.

Od wtorku jesteśmy w domu i poznajemy się we trójkę ❤️.
 
reklama
Ja mogę dodać resztę naszej historii, bo w końcu jesteśmy w domu ;-).

Po kilku dniach na patologii ciąży (z powodu skaczącego ciśnienia) w 40+5tc urodziłam siłami natury zdrowego Chłopca: 3730 gram, 55 cm długości, 10/10 pkt.

Od wtorku jesteśmy w domu i poznajemy się we trójkę ❤️.
Myślałam o Tobie ostatnio! Liczyłam i liczyłam, kiedy ta mandarynka się wykluje 😄 bardzo się cieszę, gratulacje 😊
 
Do góry