reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry alergolog

A gdzie przyjmuje w szpitalu? i pewno trzeba miec skierowanie?A i czy tez zajmuje sie alergia pokarmową( skaza białkowa?)
Bo młodsza została tak zdiagnozowana przez lekarke z poradni dermatologicznej na Kniaziewicza przy szpitalu i chciałabym sie czegoś więcej dowiedzieć?.
Z Julka chodze do pani alergolog Kaczmarek do przychodni przy szpitalu Barlikim,czy może słyszałaś cos o Niej bo chciałabym poznać jakieś opinie na Jej temat?
 
reklama
Na Niekłańskiej w tej chwili jeste bardzo fajna dr Roszkowska. Konkretna kobieta, wszystko wytłumaczy i dziecko ogląda bardzo dokładnie.
Jestem bardzo zadowolona z tej przychodni (państwowa) owszem czeka się na wizytę nawet miesiąc ale warto. Testy robią na miejscu, nwet mojemu 6 m-cznemu synkowi IGE robili, mimo iż byly prblemy z pobraniem kri, aż z oddziału przychodziła pani doktor udało się.
Moje dzieci to alergicy ASda trafiła do tej przychodni w wieku 2,5 roku i dzięki Bogu, bo było już nie wesoło, a teraz wszystko w porządku.

Polecam Niekłańska.
 
co do Warszawy to polecam dr.Gola-Lewin w przychodni rejonowej na ul.Wroclawskiej...super babka!!moja dwojka sie u niej leczy!!!
 
reklama
Do góry