reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobry i tani proszek do prania?

Moj Narzeczony ma problemy ze skóra i niektóre proszki Go bardzo uczulają, ale mam sprawdzony proszek z lidla taki w kartonowym pudełku, niemiecki, jest niezły i tani, a do tego nie uczula mi Faceta ;) płyn do prania tez mam z lidla i tez jest ok ;)
 
reklama
Ja pamiętam że jako nastolatka też miałam uczulenie po dosi. Teraz używam vizir a na trudne plamy dodatkowo Vanish Gold do namaczania lub bezpośrednio na plamę parę minut przed praniem.
 
Ja do prania używam proszku Lovela i na plamy też mam ten Vanish Gold. Na początku bałam się, że może on uczulić, ale jak poczytałam skład to jest w pełni bezpieczny. Najważniejsze, że nie zawiera chloru, więc też ni niszczy ubrań.
 
A czy taki Vanish Gold poradzi sobie z zabrudzeniami po trawie? Lada moment rozpoczyna się sezon piłkarski na dworze i wogóle sezon na trawie :) Szukam więc czegoś co skutecznie usunie kolor zielony z ubrań.
 
A czy taki Vanish Gold poradzi sobie z zabrudzeniami po trawie? Lada moment rozpoczyna się sezon piłkarski na dworze i wogóle sezon na trawie :) Szukam więc czegoś co skutecznie usunie kolor zielony z ubrań.

Tak już go przetestowałam na takie plamy, w ramach testowania nowych rowerków przez dzieci, były wzloty i upadki a więc i plamy z trawy ;) Najpierw pocierałam plamę proszkiem wymieszanym z wodą (do 5 min.) a potem wyprałam normalnie ale dla lepszego efektu dodałam jeszcze pół miarki Vanisha do proszku do prania. Plama sprała się całkowicie.
 
do niemowlęcych ciuszków też stosujesz? Mam trochę obiadków i deserków do doprania ;)

Yaska myślę że jeżeli poradził sobie z trudnymi plamami z trawy to poradzi sobie też z obiadkami. Tylko trzeba się trzymać czasu namaczania czy pocierania. No i pamiętaj że nie można go używać do wełny, jedwabiu i skóry. Zresztą tu masz wszystko ładnie opisane Proszek Vanish Gold Oxi Action| Odplamiacz | Vanish PL
 
U nas nic sie nie dzieje. Mam dość dokładne płukanie normalne a do tego ustawiam jeszcze na 15 min dodatkowego płukania więc raczej wszystko się wypłucze a do tego nie zawiera chloru wiec chyba jest bezpieczny.
 
reklama
Używam juz któryś rok z rzędu i nie zauważyłam aby podrażnił skóre mojego dziecka,zupełnie nic się nie dzieje,a do tego plamy bardzo szybko schodzą,jest skuteczny.
 
Do góry