reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobry Pediatra, polecana przychodnia w Krakowie i okolicach

reklama
Katerinka,, ja bardzo gorąco polecam dr Grześkowiak - Melanowską z LuxMed. Przyjmuje w Bonarce i na Lublańskiej. Super konkretna, właściwie nigdy nie postawiła błędnej diagnozy (od innych lekarzy w LM słyszałam często, że nie wiedzą co dziecku jest, żeby obserwować. A później kończyło się antybiotykiem :-().
Umie wystudzić emocje, jest bardzo cierpliwa, mój Mały ją bardzo lubi. Jeszcze nigdy u niej nie płakał.

Jeszcze dość w porządku jest dr Oczkowska. Też z tego co pamiętam jest w Bonarce.
 
Ja rowniez poszukuje dobrego pediatry w okolicy Azorow/Bronowic. Teraz jestesmy zapisani w przychodni przy ul. Nalkowskiego do dr Sitko-Surowka, ale jakos nie mam zaufania :( dlatego tez nadal poszukuje
 
Dr Janina Bryk, chodzimy do niej do Midmedu, córcia 3,5 roku i synek 2 miesiące. Jesteśmy pod jej opieką od samego początku. Bardzo dokładna i skuteczna. Lekarze z Prokocimia dziwili się jak odkryliśmy malutką przepuklinę pępkową u córki, a wykryła ją dr Bryk w czasie badania brzuszka. Rzeczowa i sympatyczna. Zawsze dokładnie rozpisuje na kartce co i jak zażywać, co przy płaczącym dziecku ma znaczenie :-)
 
EVE midmed na jakiej ulicy? Ile za wizyte? Chetnie bym do niej z corcia chodzila, bo sama bedac dzieckiem bylam jej pacjentka, ale wtedy to na NFZ..
 
Paulina, midmed jest na Ruczaju, ul. Chmieleniec, mają stronę internetową. Tanio nie jest, za pełną wizytę 80 zł, kontrolna 60 zł. Wiem, że przyjmuje też w lux medach,na pewno w Bonarce, bo mi koleżanka ostatnio mówiła. Lekarka jest świetna, dzięki jej poradzimy Karolka (3,5) tylko raz miała antybiotyk, jak już infekcja na uszy poszła.
 
Ja polecam dr. Komurkiewicz-Węglarz. Przyjmuje na Długiej na Nfz. Z terminami nie ma problemu, jest bardzo dokładna i ma super podejście do dzieci. Mój mały bardzo lubi do niej chodzić. Zleca potrzebne badania, na stronie zdrowej zawsze się ważymy i mierzymy zresztą jak poproszę na chorej też nie ma problemu, sama mogę iść zważyć dzieciaczka:)
 
Z moim Miśkiem od 6 lat chodzimy na strzelecką do dr Anny Pawlikowskiej, a za czasów przedszkola byliśmy tam bardzo często!!!Nigdy przez te lata nie zawiodłam się na p.doktor, Michał bardzo ją lubi, poradnie są w nowym, pięknym budynku, dużo gabinetów specjalistów i jest to przychodnia przszpitalna wojewódzkiego szpitala dziecięcego w krakowie www.dzieciecyszpital.pl/szpital/index.php
Osobne poradnie POZ dziecka zdrowego i dziecka chorego!!!Dużo toalet, zawsze czyste, kąciki dla maluchów!!!Na wizytę najlepiej umawiać się telefonicznie. Jak dziecko jest chore to przyjmie też inny lekarz, a po godzinach czynne jest ambulatorium szpitalne.Jedyny minus to to,że czasem jest dużo osób ale to chyba też świadczy o przychodni.
 
reklama
Jeśli chodzi o usg to ja bardzo polecam dra. Piotra Skrzyńskiego. Przyjmuje w kilku miejscach w Krakowie i pracuje tez w szpitalu. Można bez problemu zgooglować. Jest bardzo dobrym radiologiem i pediatrą, ma super podejście do dzieci.

Dodam jeszcze, że jako pediatrę polecam dra. Piotra Sawca. Przyjmuje w LM w Bonarce niestety tylko 2 razy w tygodniu.
 
Do góry