reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

Kitek udaje Ci się jeszcze maleństwu utrzymać niedrapki na łapkach ? :szok: Ja zrezygnowałam chyba po tygodniu, bo non stop zrzucał :-p
 
reklama
A u mnie waga strajkuje i sto w miejscu. A ćwiczyć nie mogę :(. Dziewczyny po CC czy Wy też macie zabronione pierwsze 3 miesiące ćwiczenia?
 
Ostatnia edycja:
Aga ja jeszcze u ginekologa nie byłam ale pytałam koleżankę która też w październiku rodzila przez cc i jej lekarz powiedział że conajmniej trzy miesiące a najlepiej po pół roku... :-/
 
Pół roku to sporo, podobno te wewnętrzne szwy do 3 miesięcy sie rozpuszczaja więc wydaje mi się ze po 3 miesiącach można by już zacząć od jakichś lekkich ćwiczeń nie obciazajacych tak mięśni brzucha. Ale akurat na tej czesci ciała najbardziej nam zależy aby skorygowac :)

Miłej niedzieli mamusie :)
 
No te pół roku to mnie bardziej dobija. To wersja po 3 miesiącu jest optymistyczna
Hmmm, ja po cc byłam po 8 tygodniach i wydaje mi się, że to i tak późno. Ale faktycznie gin mi powiedział, że macica wewnątrz się nie zagoiła. I powiedział, że ćwiczenia tak, ale nic co brzuch obciąża.
 
reklama
Do góry