reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości naszych maluszków - jak sobie z nimi radzić?

Dałam w końcu suszone śliwki gerbera a na obiadek ziemniaczki ze szpinakiem bobovity i kupka się ruszyła do wyjścia :-). Za to wczoraj wieczorem Dominik mi zwymiotował. Wróciliśmy o 18 ze spaceru, zjadł trochę cyca i zrobił się marudny. Tak jakoś dziwnie pokasływał. Dałam mu jeszcze trochę cyca i ssał chętnie a po chwili poleciała fontanna obiadkowo-mleczna i po chwili jeszcze raz. Dziecko przez chwilę było takie biedniutkie, wymęczone ale jak go przebrałam humorek wrócił i nic się już nie działo. Nie wiem co mu się stało. Szpinak już kiedyś jadł i było ok. Śliwki jadł pierwszy raz ale o 12. Czy waszym dzieciom zdarzyło się już wymiotować?
 
reklama
Klarci chyba coś dolega... Dziś 5 razy robiła kupkę, po każdym stałym posiłku. Nawet jak jej ugotowałam marchewkę, to od razu jak zjadła to kupka. Nie wiem czy to biegunka, bo kupka nie jest rzadka... Brzuszek jej nie boli, bo ma doby humorek...
 
Jumabe - moja wczoraj też zwymiotowała po cycu, jadła jadła a jak babcia wzięła ją na ręce to zwymiotowała mleko razem z deserkiem który był o 17, a dodam że było to po kąpaniu i trzeba było jeszcze raz kąpać i potem już nic nie jadła i spała do rana

Catelin - może ta kupa była za twarda i mała robiła ją na raty. Moja tak czasem ma, jeden dzień walnie taką mega a innego dnia 4 takie mniejsze i wygląda jakby się do końca załatwić nie umiała
 
Dominik ostatnio robi zazwyczaj jedną na dobę. Najczęściej przed południem. Ale zauważyłam, że robi tylko w domu. Jak jest taki dzień, że rano nie zdąży zrobić a dzień jest taki, że spędzamy go poza domem np. u babci albo coś załatwiamy to o kupce można pomarzyć.
 
reklama
hej kobietki nadeszla jesien i wiele dzieci jest przeziebionych ostatnio wylukalam herbatke z hipp na przeziebienie czy ktoras z was podawala ja swojemu maluszkowi?albo ktos z waszych znajomych?zastanawiam sie nad zakupem takiej herbatki zeby wspomoc leczenie maluszka :-)
 
Do góry