reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwości

Gufi-bardzo wspolczuje, moja dobra znajoma sie rowniez meczyla przez lata, wiem ze byla nawet operowana i miala co nieco wycinane..ale nie wiem jak to sie dalej potoczylo :eek:
U mnie caly czas pobolewania w macicy, nawet myslalam ze moze na nowo zapalenie pecherza ale nic z tego.... w czwartek mam z rana wizyte u lekarza i sie okaze co to jest.
A jak u Was z sexowaniem?...gdyz ja checi mam ale nic nie wychodzi, ledwo proba i bol... i nadal odczuwam szwy....zastanawiam sie kiedy to wruci do normy i czy w ogole wroci :zawstydzona/y: :szok:
 
reklama
Paulinko,ja mam podobną sytuację.tyle że odchodzą szwy,bo z tym nie miałam problemu wcale.też zastanawiam się kiedy to się skończy i dochodze do wniosku,że chyba trzeba się przełamać i zacisnąć zęby.bo inaczej nigdy nie przestanie boleć.trzeba tam troche te mięśnie "rozciągnąć" i to powinno pomuc.ale mimo tej mojej teorii ciągle nie moge znieść tak do lońca tego bólu i nadal czekamy:sick:

a chęci też mi nie brakuje:-D
 
Aninaaa to widze ze nie jestem sama :-) .....Ja zaliczylam dzis wizyte u lekarza i jak tylko staral sie mnie zbadac "metalowa kaczka' to bol jak cholera.. wiec tylko palcem zbadal:baffled: ..... Powiem Wam ze sam mi powiedzial ze moge probowac z zelem sie sexowac ale mowi ze "bedzie ciezko".....Mam strasznie zgrubiala skore w miejscu naciecia i nie wiadomo ile zajmie mi jej rozciaganie....moze znacie jakis sposob na zmiekczenie miejsca po nacieciu:confused:
 
Bardzo współczuję Paulinko ale nie mam pojęcia jak temu zaradzić:no: popytam się wśród znajomych.

Ja mam za to poważny problem z włosami wypadają mi dosłownie garściami jak dalej tak pójdzie to mi nic nie zostanie:szok::-( jem witaminki i wcieram jakieś świństwa ale mi nie pomaga, już nawet je skróciłam o połowę :wściekła/y:
 
Loja - mnie kiedyś tez garściami wypadłay włosy próbowałam wielu sposobów i u mnie poskutkował szampon Neril kupiony w aptece ale nie wiem czy można go stosować podczas karmienia, a skuteczny jest bo kilka moich znajomych i mama byłoz niego zadowolonych.
 
Renik jeśli chodzi o karmienie to niestety nie karmię :zawstydzona/y:więc mogę śmiało wypróbować szampon :tak:
 
Paulinko wspolczuje Tobie bardzo,gdyz wiem,co to za bol.Po Zuzi mnie tak bolalo,ze szok.Zuzie ur we wrzesniu a bolalo do lutego,nawet badac sie nie dalam przez gina.Potem jakby sie rozeszlo,i tylko od czasu do czasu czulam szwy.Wiec dla cesarki kolejny plus dopisuje.

Wlosy tez mi wypadaja mocno i tez skrocilam.Po Zuzi pamietam,ze nic mi nie pomagalo :(.Musilam troche wylysiec po prostu.
 
Loja jak będziesz miala ten szampon to kup sobie też jakiś balsam bo możesz mieć problemy z rozczesaniem włosów, ja miałam przynajmniej, na efekty trzeba poczekać tak rzynajmniej z dwa tygodnie ale u mnie po dwóch szamponach do dziś jest spokój.
 
A u mnie odwrotnie, wlosy bardzo zgestnialy i mam teraz problemy z rozczesaniem ich ;-) ... i korci mnie zeby sciac na krotko :eek:
 
reklama
Dziewczyny a ja dziś dostałam pierwszy okres od czasu jak zaszłam w ciąze....nie wiem czemu ale baaaaaardzo bolały mnie jajniki...musialam wziąc prochy przeciwbolowe bo bym sie zwijała z bólu.
Jeszcze nigdy tak boleśnie nie przechodzilam miesiączki....grrrr
 
Do góry