reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwości

Dziewczyny - wspolczuje, ze juz macie @. ja na razie na szczescie nic i mam nadzieje, ze bedzie tak dopoki bede karmila piersia.

Moniqa - u mnie tez wlosy po ciazy sa super mocne, ale ciagle mnie korci krotka fryzurka. tylko jak zaczynam o tym mowic, to wszyscy na mnie krzycza, bo ja mam loki i wszyscy uwazaja, ze takie wlosy to skarb i nie wolno scinac. co oni tam wiedza ;-)
 
reklama
Czarodziejka witaj w klubie- ja dostalam w polowie grudnia to myslalam ze padne z bolu, a do tego po 1,5 tygodnia dostalam na 2 dni plamienia, i caly czas mnie pobolewala macica. Najdziwniejsze jest to za ja karmie piersia i juz dostalam :wściekła/y:
A teraz chyba zaczyna sie koniec mego mleczka.... gdyz nawet po nocy nie sa juz takie pelne :-( .
 
a do mnie pierwsza @ przyszła w sylwestrowy ranek.ale byłam wściekła.naszczęście nic nie bolało,tyle że trwał nie 4 dni,tylko 6.
 
Ja też niestety dopisuję się do klubu,:-( jak dostałam okres to z bólu nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić a leciało jak z kranu, ostatnie takie okresy to miałam przed pierwszą ciążą że prawie mdlałam z bólu po ciąży było w miarę aż do tej pory czyżby miało tak zostać:baffled::szok:
Dzisiaj dostałam właśnie 3@:wściekła/y:
na domiar złego chyba mam deprechę zaczęło się w jeszcze w szpitalu i do tej pory nie mogę sobie dać ze sobą rady cały czas huśtawka :dry:
 
no to ja mam chyba skrajnie przeciwny problem.
Otóż nie karmię piersią od początku i jeszcze okresu nie dostałam, szczerze mowiąc zaczynam się martwić, dodam, że strach jest tym większy, bo powiększenia rodzinki już nie planuje:no:
 
Basiu nic sie nie martw,ja tez nie mam jeszcze @ co mnie cieszy,choc podpobnie jak TY dzieci wiecej uz nie chce miec.Po pierwszej ciazy dostalam pierwsza @ dopiero 13 miesiecy po rozwiazaniu.Wiec to bylo niezle...
Kiedys slyszalam,ze to jak szybko sie dostaje @ po porodzie zalezne jest od tego,jak duzo kobieta ma tkanki tluszczowej po ciazy.Im wiecej tym szybciej dostaje to czego tak nie lubimy.A ze ja bylam straszny szkieletor wtedy,to moze dlatego tak dlugo nie mialam :-D.

Ale pytalam sie tez o to poloznej srodowiskowej,teraz gdy przychodzila do Hani.I powiedziala mi,ze to zalezy od tego,jak dlugie sa przerwy pomiedzy karmieniami.Jesli sa dluzsze niz 3 godziny,dostaje sie szybciej.Wiec powinnam juz dostac dawno,bo od dawna Hania przesypia mi cala noc i budzi sie 6-8 dopiero.Wiec powinnam juz dostac...

Loja - ja tez mialam bardzo bolesne @ i obfite,zdarzalo sie,ze pogotowie do mnie przyjezdzalo,bo tracilam przytomnosc z bolu.Ale po 1 ciazy dolegliwosci bolowe ustapily.Niestety obfitosc zostala,cieklo tak,ze tampon i podpaska jednoczesnie nie dawaly rady.

Pozdrawiam
 
U mnie @ tez byly bolesne, ale dowiedzialam sie ze to ze wzgledu na tylozgiecie macicy ... po porodzie moglo sie wsio naprostowac ... 1 @ po byla bolesna - wystraszylam sie i zmartwilam ze jednak nic sie u mnie nie "ponaprawialo" ... ale 2 @ ... dowiedzialam sie ze przylazla jak poszlam do kibelka ... zreszta trwala 4 dni i byla taka .. normalna ...a nie jak u Katki ze tampon i podpaska niestarczaly ;-)
 
No ja narazie mialam tylko raz @...i była bardzo bolesna...zwłaszcza 2 i 3 dzien....ilosc krwawienia w normie..ale bóle kosmiczne...nigdy tak nie mialam i mam nadzieje ze to minie!!!!
 
To widze ze wiecej jest mam co karmia piersia i dostay @ tak jak ja.
U mnie pierwsza byla bolesna, a teraz ta druga to jest nie bolesna ale bardzo mnie mdli, dzien zanim ja dostalam to caly spedzilam na wymiotach...masakra. Jedyny plus to pierwszy raz z zyciu dostalam regularnie po 28 dniach, i nie jest juz tak obfita.
A pytanko mam, czy uzywacie juz tampony, bo ja sie cykam z lekka :eek:
 
reklama
Do góry