reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwości

Dziewczyny, pojawił się u mnie dziwny objaw. Mam kłopoty ze spaniem w nocy. W dzień to najchętniej bym całe popołudnie przespała ;D W nocy jak się obudzę to bardzo długo nie mogę zasnąć. A najbardziej niepokoi mnie to, że drugą noc z rzędu budzą mnie bardzo silne dreszcze. Muszę przykryć się drugą kołdrą i dopiero po kilku minutach mi to przechodzi! Dodam, że w sypialni mam bardzo cieplutko ok 22-23 stopnie bo ja uwielbiam ciepełko ;) Boję się troszkę czy nic złego się nie dzieje... ::)
 
reklama
Ines, nasze zachowanie - przecież to normalne - ostatnimi czasami robi się trochę dziwne,
wszysy płaczą my sie śmiejemy,
wszyscy szczęśliwi a my płaczemy ,
oczywiście może tak być że:
wszytskim naokoło jest ciepło a nam zimno

Ja ostatnio, cały dzień marznę , przychodze do domku i owijam się kocem jakbym z jakiegoś wielkiego mrozu przyszła,,
nie śpię w nocy - ale przypisuję to bólom w podbrzuszu, gin kazał mi brać nospę , ale ile można???
 
Ines, mnie tez jest tak zimno, mysle, ze to tez uroki tego naszego stanu ::) I zgadzam sie calkowicie co do tych humorkow, u mnie to daje sie we znaki.... Oby moj maz to wytrzymal hihihi.
Wczoraj kupilam sobie krem na rozstepy, bo widze, ze na piersiach juz sie pojawiaja... narazie male, ale juz sa. Poza tym pekaja mi tam naczynka... no coz, ach te uroki ::)
 
Dziewczyny RATUNKU!!!!
O ile wczesniej nie miałam na nic ochoty, tak teraz mam ochotę, ale tylko na słodkie bułeczki, pączki, drożdżówki z jabłkiem itp. - nic innego nie jestem w stanie zjeść bo od razu na sam widok czy zapach mnie mdli! No przecież ja będę wyglądała jak prosie!!!!!!!!!!!! :( A skłonność do tycia mam, oj mam! :-[
Aha, a wiecie czym zagryzam jak mi jest za słodko?! - rolmopsami, albo pieczarkami marynowanymi - naprawdę! Nic innego nie jestem w stanie przełknąć :)
 
Mamuśka, nie martw się. Jeśli Twój organizm domaga się słodkiego to znaczy, że czegoś mu potrzeba. Jeśli będziesz miała podobnie jak ja to za pare dni nie będziesz mogła patrzeć na słodkie i będziesz jadła tylko kwaśne albo ostre. A jeśli się boisz, że jesz za dużo słodkiego to może spróbuj coś mniej "inwazyjnego": rodzynki albo chleb z miodem? To też słodkie ale zdrowe.
 
A ja na nic nie mam ochoty, nie rzygam....
Może cos nie tak ??
Powinnam sie cieszyć czy martwić
Nadmienie, że to nie ciąża urojona - lekarz potwierdził :D :D :D :D
 
Ciesz się, że nie rzygasz, nie ma żadnego przepisu, ze musisz ;-) A lekarz wie co mówi :-)
 
No i mam pierwsze poważne mdłości! :( Ośniadanku to nawet pomyslec nie moge a głodna bardzo jestem... Postaram się cos wmusic bo może jednak zabicie głodu coś pomoże ::) ::)
 
reklama
Pewnie nie masz pod ręką, ale polecam krakersy! Zabijają głód a jednocześnie nie mdli po nich - naprawdę
 
Do góry