reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dolegliwości

reklama
Juz jestem dziewczynki!

Wyszykowalam sie i wogole, jak zwykle odczekalam swoje, no i doczekalam sie lekarza, aleeeeeeeee ogolnego, bo tamten jest chory KURDE!!! myslalam, ze wysiade, lekarz zbadal mi cisnienie( w normie) i zrobil termin do gina na 23,a do tej pory, to ja chyba juz nie wytrzymam!!! Ale mam podly humor, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!! Tak sie napalilam na jakies USG, bicie serduszka, a tu nici, musze czekac............ :-[ :-[ :-[
 
Hej dziewczynki, a ja dzisiej widziałam moje maleństwo i jego serduszko. Troszkę się strachu najadłam bo nie mógł lekarz znaleść tętna ale w końcu się okazało, że wszystko ok. Od razu na radzie pedagogicznej się wszystkim pochwaliłm (dyrekcja wiedziała już wcześniej). Ale było miło, mówię wam :-) Buziaki, gratulacje, pytania... Dziewczyny mi czekoladki podsuwały a pani dyrektor głośno mówiła, że "Rodzina nam się powiększa". A wice-dyrektor (ksiądz zresztą) to aż się wzruszył, jak zobaczył zdjęcie (wcześniej nie wiedział). I zaraz zaczął mnie ochrzaniać, że dziś mu taki ciężki segregator podawałam. No a potem obliczał, kiedy wrócę z macierzyńskiego, a w końcu stwierdził " A, co tam. Będę się konsultował telefonicznie." Mówię wam, to było wspaniałe. Wszystkim serdecznie życzę takiej atmosfery w pracy. I mam nadzieję, że u was zareagują równie mile.

Aga, nie martw się. Może właśnie ten nowy prezes okaże się niesamowicie sympatycznym człowekiem?

Gwiazdeczko, rozumiem twój zawód. Ale za to jak już pójdziesz to zobaczysz znacznie więcej niz ja dzisiaj. Trzymaj się ciepło
 
Dziewczyny, czy Wy już przytyłyście troszkę?
Bo ja już mam 1 kg do przodu, a wcale się nie objadam...! Martwi mnie to, że w tak szybko zaczynam tyć :(
 
Właśnie Mamuśka pisalam o tym na innym wątku ,
mnie sie wydaje że przytyłam w brzuszku , ale nie mam wagi
ale czy to możliwe że już??
 
no własnie trochę to dziwne...
u mnie widać po nogach, ale to raczej nie tłuszczyk tylko opuchlizna, ale ona podobno może się pojawiać niestety
 
U mnie tez troche brzuch "wysadzilo", ale ja sie ciesze, niech widac hihihi no i nowe biustonosze musialam kupic, bo w stare juz mi sie co nie co nie miesci... ::)
 
reklama
Do góry