reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***DZIECI WRZEŚNIÓWEK***

;D Melanie u nas jest na odwrot :D To tata zawalu dostaje, gdy mama robi manicure 8)
Musze pilnowac tych malych paznokietek, bo sa niczym igielki i cala brode mam juz pociachana ;D

 
reklama
Tu mamusia mnie karmi
pict00010el.jpg

A to ja w całej krasie
pict00171tg.jpg
 
Gratulacje Milenko :D :D :D
i co? Przyjęli Cię do tego szpitala co chciałaś??

Ale mała ma długaśne włoski, możesz jej juz pleść warkocze ;) :laugh:
 
Milenko ale masz cudo :D
zazdroszcze co lezenia przy karmieniu, kilka razy probowalam ale nie umiem nas ulozyc do karmienia na boku na lezaco :(
tylko brzuszek w brzuszek i czasami spod pachy nam sie udaje :D
Izis u mnie ta sol niewiele pomaga, ale ja raz dziennie zakrapialam, teraz sprobuje czesciej
 
MILENA SUPER GRATULACJE ;D
No i jestem już po zabiegu obcinania pazurków Kuby nawet poszło całkiem łatwo ;D
MELANIE my tez zaczeliśmy od tego teraz nawijamy z nim cały czas ;D
Miałam też problemy z kapielą małego[złe wspomnienia ze szpitala,tam położne szorują pod kranem]ale kilka rad Tracy i Kuba plumka się jak rybka ;D
 
reklama
Do góry