reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

E.coli u 8 latki.

tulipanek11

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2020
Postów
119
Witajcie, jestem mama 8 latki. Od dwóch lat nie możemy sie u niej pozbyć E.coli. Od dwóch lat nie byłoby dnia żeby nic na to nie brała. Leki, antybiotyki, probiotyki, urovaxom. Nie idzie jej wytępić . Błagam czy któraś posłuży mi wiedza? Za każdym razem jak odbieram wyniki posiewu , bo ileż można?!
 
reklama
Moja od początku niewiele pila i tak zostało. Do tej pory na dzień potrafi wypić tylko szklankę wody ! Chodzimy , przypominamy. Teraz jest większa to rozumie.
Nie pozostaje nic jak trochę wmuszać nawet lepiej sok do wody dodać, albo gotowe soki, chociaż 1.5 litra to zahamuje namnażanie bakterii bo będą szybciej wypłukiwane.
 
reklama
Do góry