reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmowe rewolucje;D

super wątek :) ja swego czasu byłam molem filmowym, teraz brak czasu ale dobry film zawsze chętnie obejrze :)

Dziewczyny czy są jakieś filmy, które szczególnie zapadły Wam w pamięć?

Ja baaaaaaaardzo polecam całą sagę Zmierzch- książka tez jest fajna ale ja wole oglądać:)
No i czekam teraz na kolejną część, która będzie w październiku czy listopadzie:) Trzeba będzie babci lub jakiejś ciotce dzidzię sprzedać i jechać do kina! :-)

Ja również kocham całą sagę :)) tez czekam z niecierpliwością na 4 część :)
Do tego muzyka ze Zmierzchu i z Zaćmienia jest przeboska..... :))

Ja oglądałam obie części Zmierzchu a to dlatego, że moja koleżanka jest wielką fanką tej sagi (zna na pamięć dialogi:-)) i powiem szczerze, że średnio mi się podobało..
no ja tez już z tych co Zmierzch czyli pierwsza część oglądało z 20 razy :) i dialogi znam również na pamięc ;)
Dlatego teraz na tvn jak leciało , a wiadomo każda stacja ma swojego lektora, to pozmieniali niektóre tłumaczenia że az szlak mnie trafiał że to nie tak leciało! :))

a zapomniałam polecić
Wyspa tajemnic
.

tez polecam, powiem szczerze że zakończenie było super, ja jeszcze przez pare minut po zakonczeniu sie zastanawialam czy skonczylo sie tak jak myslalam czy o co chodzi hehe :)

Hm.. Horrory też lubię. Ale jednego filmu więcej nie obejrzę:D
Oglądając 1 część "klątwy" co chwilę wyłączał mi się prąd w mieszkaniu, byłam bardziej przestraszona niż kiedykolwiek...
Po obejrzeniu 2 części (byłam u mamy) nie chciał mi się wyłączyć telewizor po filmie... Uuu... Zalał mnie gorący pot, co się okazało telewizor musi iść do naprawy- ciekawe czemu zepsuł się akurat po filmie:D
o to ja mam to samo..... dlatego nie oglądam horrorów....
po Ringu, jak wchodziłam do toalety to w lustro sie bałam patrzec hahaha
a ostatnio w nocy sam mi sie tv włączyl nie wiadomo ska i dobrze ze małż spał z boku bo chyba bym na zawał padła.....



Od siebie moge gorąco polecić serial " Pamiętniki Wampirów" :) nie chciałam oglądać ze względu na Zmierzch że nie niby nie chciałam go zdradzić hehe ale muszę przyznac ze jest fantastyczny :)

A z filmów kocham jeszcze Bridget Jones :)) film po którym mam uśmiech na twarzy :)
 
reklama
A ja ostatnio mogę oglądać non stop serial "Sex w wielkim mieście". Mam wszystkie sezony na DVD i jak się wciągnę to do 2-3 w nocy mogę siedzieć :-)

Zmierzch mi się nie podobał. :confused:
 
A ja ostatnio mogę oglądać non stop serial "Sex w wielkim mieście". Mam wszystkie sezony na DVD i jak się wciągnę to do 2-3 w nocy mogę siedzieć :-)

Zmierzch mi się nie podobał. :confused:

"Sex w wielkim mieście" też lubię;-)
A co do seriali to uwielbiam medyczne, Ostry Dyżur znam na pamięć, teraz mam fazę na Chirurgów i Prywatną Praktykę:-)
 
Może jednak dam tej sadze Zmierzch szansę....skoro takie jesteście zachwycone...

Z ostatnich dobrych które oglądałam polecam Incepcję i Jak zostać królem :-)
 
oo Incepcje mam na pen drive i jakoś mnie nie ciągneło, to sobie włączę !!

a z telewizyjnych hitów to jutro na TVN są moi ulubieni "300tu". Jak ktoś ma ochotę na darmowy orgazm z Gerardem Butlerem to zapraszam hahahaha ja nie mam nigdy dosyć :p
 
Ja lubię filmy z lekką fabułą ala komedie roamntyczne, delikatne dramaty... nie oglądam horrorów ani thillerów,bo nadzwyczajniej biorę wszystko do siebie,analizuje, schizuję się... nie nie nie..to nie dla mnie :-) filmy ,które mogę polecić ,ale są takie fajne,że pewnie większość z Was je widziała ( angielskie nazwy) :

Dear John - co za aktor tam gra :-) płakałam i wzruszałam się... świetny film!
The blind side - mega film :-)
The Duchess - świetny film o angielskich lordach, arystokratach ... historyczny,ale ma prześwietną fabułę...polecam !!!
The notebook - oczywiście wszystkim znany wyciskacz łez :-)
Australia - też mi się podobał,ale jest strasznie dłuuuugi...

No i więcej nie pamiętam :-D:-D
 
reklama
taycia- żadnego nie widziałam:D
Przypomniał mi się jeszcze jeden mega fajny film: Trade (Handel) z Alicją Bachledą-Curuś - film o sprzedawaniu kobiet i dziewczynek. Bardzo fajny;-)
 
Do góry