reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmowe rewolucje;D

dziewczyny ja również "seks w wielkim mieście" ogladałam po kilka razy wszytskie sezony :) uwielbiam ten serial :) teraz znowu leci na Comedy Central i znowu oglądam :)

co do G. Butlera to tez mi sie podoba hehe a zwłaszcza w filmie "Prawo Zemsty" - film rewelacja, polecam :)
"Incepcje" też widziałam, w kinie byłam, naszczeście sie nie pogubiłam, trzeba go naprawde wyraźnie oglądać , bo chwila nie uwagi i mozna się zgubic :)
 
reklama
dziewczyny ja również "seks w wielkim mieście" ogladałam po kilka razy wszytskie sezony :) uwielbiam ten serial :) teraz znowu leci na Comedy Central i znowu oglądam :)

co do G. Butlera to tez mi sie podoba hehe a zwłaszcza w filmie "Prawo Zemsty" - film rewelacja, polecam :)
"Incepcje" też widziałam, w kinie byłam, naszczeście sie nie pogubiłam, trzeba go naprawde wyraźnie oglądać , bo chwila nie uwagi i mozna się zgubic :)

Co do Incepcji to fakt....trzeba się koncentrować bo dużo się dzieje i to w różnych wymiarach...
 
Nie ogladalam większości filmów o których mowa, natomiast jestem wielką fanką "Seksu w wielkim...":-) Z filmów które zapadły mi w pamięć to "9 kompania"(wojenny), "Kwiat pustyni"(biograficzny) i "Pachnidło- historia pewnego mordercy"(częściowo na faktach), jestem fanką horrorów ale obejrzałam ich tyle, że ciężko mi jakiś najlepszy wybrac ale nie chodziłam sama w nocy do łazienki przez 3 dni po filmie Lustro albo Lustra.... nie pamiętam:-D
 
a ja poryczałam się dzisiaj oglądając 'kuchenne rewolucje' Magdy Gessler. No bez przesady.... To już chyba nadaje się do psychologa....
 
Maggie, to zależy, który moment Cię tak rozwalił:) Czy chodzi o ten przypalony kociołek, który podali na końcu? Daj znać :))))
Akurat nad gulaszem nie płakałam:) Ale co ta właścicielka ryczała to ja też...
Ja w ogóle taki filmowy buczek jestem.. Nawet na "Uniwersalnym żołnierzu" z Van Dammem się poryczałam...

Nie mówiąc już o "Gladiatorze"....
 
Maggie, jeżeli płakałaś razem z właścicielką tej knajpy, to OK. :) W sumie w naszym stanie płacz nad przypaloną zupą też dałoby się usprawiedliwić :)
Co do Gladiatora, to ja też ryczałam równo.
 
Aaa..zapomniałam o mega hicie:-D "Gotowe na wszystko"...po prostu uwielbiam:-)
A z filmów "Siedem dusz" i "W pogoni za szczęściem"..piękne filmy.
 
reklama
Do góry