reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

formalności

reklama
Antylopka jak zwał tak zwał :tak: najważniejsze zeby złożyć dokumenty w odpowiednim terminie bo byłoby szkoda gdyby coś nas przepadło :wściekła/y:
 
hej, mam 19 lat, w tym roku skonczylam szkole, nigdzie nigdy nie pracowalam, a trzy tygodnie temu urodzilam coreczke. ojciec dziecka legalnie pracuje od 2 miesiecy, jego dochody nie przekraczaja 504zl/os, nie jestesmy po slubie, mieszamy razem ( ale zameldowanie mam gdzie indziej) wiec czy wie ktos co mi w takim przypadku przysluguje na dziecko??blagam pomozcie!!! na odpowiedz czekam na adres kwadrat18@o2.pl z gory dziekuje
 
a ja sie zastanawiam czy mój chłopak wszystko pozałatwia bo nie wiem!!nie jesteśmy po slubie i też mam inny adres zameldowania ale mieszkamy razem hihi tylko kogo to w urzędzie obchodzi..
może któraś z Was wie czy potrzebne są jakieś pełnomocnictwa czy co??
 
a zameldowanie ma tu jakikolwiek wpływ?? my jestesmy malzenstwem, ale mamy inne adresy zameldowania. Dzieciaczek bedzie zameldowanu tutaj, gdzie mieszkamy (ja tu jestem zameldowana), więc formalnosci bedziemy zalatwiac tutaj.

co do "becikowego 2" w przypadku niskich dochodów, to się zalatwia tam gdzie matka, wzgledem prawa ona jest samotna matka i ma na swoim utrzymaniu maluszka. dochody ojca nie istotne w ogole, jesli nie jestescie malzenstwem.
 
Do góry