reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

reklama
Widzi wszystko idealnie !Przetestowaliśmy go ostatniow dalekiej podróży i super się sprawdził. Dla mnie jest ok. jak chcesz kupić na allegro to polecę Ci osobe od której kupiłam, wszystko było ekspresowo.
 
My zastanawiamy sie nad romerem albo maxi cosi, ale chcialabym z isofixem, a ten allegrowicz to tylko chicco sprzedaje? ale chyba wszystkie te foteliki do 36 kg sa takie same jesli chodzi o to ze sa troche nizsze i pytam czy nie za nisko bo Tusiek wkurzalby sie jakby malo widzial. Tylko jak te pasy sie zaklada? Specjalnie jakos sie montuje pomiedzy barki pas samochodowy czy zapina sie normalnie tak jak my zapinamy? Kasiu jakby co to podaj mi tego allegrowicza na priva
 
Cięzko dostać fotelik z isofixem, ale widziałam same isofixy,które można domontować do fotelika. Wydaje mi się,że pas w fotelikach z grupy 15-36 zawsze montje się tak samo,czyl podobnie jak u dorosłych.najlepiej idźdo sklepu i obejrzyj ,porównaj.
 
Wczoraj oglądałam foteliki 15-36kg w Świecie Dziecka - tak, tak Oli jeszcze jeździ w takim do 18kg, jakoś mało wyrośnięte mam dziecko czy co? Do ogródka w Ikea też jeszcze nie wchodzi, bo nie sięga linni ... ehhh Wracając do fotelików, te Cybexy całkiem są fajne, zwłaszcza model Solution X mi się spodobał. Muszę jeszcze popatrzeć na Wasze typy i poczytać opinie...
 
Doxa, ja patrzyłam na rózne i w zasadzie niestety wciąz pasuje mi tylko maxi cosi... i jeszcze jeden, ale jeszcze droższy.
 
reklama
Cena obydwu w zasadzie taka sama. Magdusiek czemu akurat maxi cosi? Powiedz mi, czy faktycznie to oparcie się odchyla? Próbowałaś z Natalią w foteliku rozłożyć go?
Kasiek a Tobie co się podobało w Cybexie i czemu jednak nie? Gość w sklepie mówił mi, że Cybex ma najszersze siedzisko, a biorąc pod uwgę, że ten fotelik (potem sam podpupnik) ma służyć do 12 r.ż. to się zastanawiam ... w końcu przez 9 lat będą w nim nasze dzieci jeździły.
 
Do góry