reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

IMG_1387b.jpgIMG_1388b.jpg :) Dzieło 2011r.

IMG_1402b.jpgDSC00058b.jpgZabawa na całego :)

DSC00067b.jpgDSC00074b.jpg Luzik u tatusie na kolanach :)
 
reklama
kurczę, jak tak się napatrzę, jak wasze dzieci podnoszą główkę wysoko, to mam wrażenie, ze z moją jest coś nie tak
 
qrde - wczoraj tab mnie nastraszyła - słuszusznie zresztą - co do zdjęć - i nie pamiętam gdzie - ale na pewno kliknęłam takie zaznaczenie "blokuj obrazy z bb" - mysllam ze to jest blokada przed sciaganiem naszych zdjec- a to okazuje sie ze po prostu zadnych zdjec nie widze :( - i najgoresz ze nie pamietam gdzie to bylo do zazanczenia:((( ktos kojarzy - bo koniecznioe musze odznaczyc ;)
 
bobmamo, vikingus zdjecia piekne!

A ja Wrzucam zdjecia z chrztu. :) Moja mala i my ;)
A ponizej znow moj stol ale w lepszym wydaniu ;)
No i tez dzis kupilismy lepszy aparat wiec moze zaczne bawic sie jak i wy w fotografa :p:p:p
 

Załączniki

  • DSC_9547.jpg
    DSC_9547.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 70
  • DSC_9564.jpg
    DSC_9564.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 77
  • DSC_9472.jpg
    DSC_9472.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 77
ligotka, super wyglądacie, mała jak księżniczka, a po tobie nie widać że w ciaży byłaś :)
vikiigus, ja niestety nie pomogę, bo nie wiem coś powciskała :)
 
reklama
Do góry