reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

reklama
Pszczółka i jej nowa fura

DSCF0707.jpg

torcik (dla jasności nie mojej produkcji)

DSCF0697.jpg
 
śliczne dzieciaczki bo to juz dzieciaczkia nie niemowlaczki :) alez sie pozmianieły przez ten rok :szok: no i torciska super :) wszystkie bym z checia posmakowała ;-)
 
Ostatnia edycja:
Clauditka, ale masz przystojniaka, super wyszedł na tym zdjęciu, taki męski :):):)
Doriss fajnie Maja wygląda na tym rowerku, mój Filip też dostał podobny :)
Ewitka - słodko Aga wygląda w tej opasce i po ospie już prawie nie ma śladu :)
Olga ale Natalka ma zadziorną minkę na tej drugiej fotce a w tych spodenkach wygląda jak by była bez pieluchy :)
Karolina - przepiękna uśmiechnięta buźka Ali :)

i oczywiście torty prezentują się przepysznie :)
 
ale nam rosną te nasze maluchy - same ślicznotki i przystojniacy;-)

a to moja tancerka- tym razem udalo mi się nagrać troszke więcej niż zwykle - bo niestety jak zobaczy obiektyw to ma taaaakie parcie na szkło :-D

[video=youtube;s5OB4DTAIP4]http://www.youtube.com/watch?v=s5OB4DTAIP4[/video]
 
Kajtuś - nie pytajcie mnie z czego się tak śmieje - nie mam pojęcia. Zobaczył mnie z aparatem i wręcz parsknął śmiechem a ja do tej pory nie wiem o co chodzi ;p

DSC_0086.jpgDSC_0087.jpg
 
reklama
Do góry