reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franuś, 30 tc, 1010kg

reklama
Bo ja mam wrazenie FraniowaMamo, ze jakby cięzko nie bylo to zawsze będzie znośnie. Jedyną nieznośną sytuacją byłoby, gdyby dzieciątka nie przezyly, to by byla wtedy sytuacja w ktorej bez zastanowienia bysmy odpowiedzialy- jest naprawde ciezko. W chwili kiedy nasze nadzieje buduje kazdy usmiech dzieciaczka, trudy choc na chwile zostaja rozwiane. Moze i nasze dzieci nie sa w 100% zdrowe, moze i maja problemy ale SĄ. I za to dziekujmy Bogu. Dalej już byle na przód :-D
 
dzieki za info o aukcji..narazie kupiłam cegiełki, jak będzie czas obejrze reszte...bo jest tego mnóstwo...pozwole sobie tez dołaczyć link do aukcji jako info dla innych.
Ja tam widze slicznego i usmiechniętego babla, który daje rodzicom wiele szczęścia i pewnie w przyszłości da i popalić:)
 
Dzięki Felu. W nic innego jak tylko o owo "popalenie" nie wierzymy.
Choć ciągle od tej strony "technicznej" czyli rehabilitacyjnej mamy ciągle pod górkę..

Franula ma wreszcie prawidłowe wyniki żelaza!!!!! Ten preparat ściągnięty z Niemiec pomógł!! Zamówiłam już...15 flaszek specyfiku:) pani w aptece miała podobno "taaaaaaaaaaaaaaaaakie" wielkie oczy ze zdziwienia:) Ale 3 flaszki są dla naszej pani dr z IMiDz, która tez poprosiła o to cudo dla swojego synka:) Dość powiedzieć, że 3 tyg temu Franiu żelazo miał na poziomie 20 (norma 61 - 157) a dziś...taaaaaadaaaaaaaaaaaaammmmmmmm 90!!!!!!!!!
 
Suuuper!!! Ciekawe jak u nas, narazie odstawiłam żelazo za 2 tyg badania :-)

Niedługo coś wam podeślę na aukcje, mała wyrasta mi z rozm 56 a siostra będzie miała chłopca to co lepsze przyślę ;-)
 
Dzięki kochana:-)

My mamy dzis cuuuudowny dzień:tak:

po wylewach ani ślady! Wreeeszcie:) Wszystkie torbiele pieknie się powchłaniały:-) Pan dr sprawdzał 2 głowicami:-) Komory oczywiście powiększone, ale wskaźnik Evansa juz tylko 0,32!!! (po wylewach było 0,39 a od 0,4 jest wodogłowie - mały jest coraz bliżej prawidłowego stosunku wielkości komór do czaszki!!). Rehabilitacja powoduje, że powstają nowe połączenia między neuronami (w miejsce tych zniszczonych po wylewach), istota biała i szara rozwijają się super:) Ilość zakrętów i bruzd w pełni zadawalająca:-) I jak to stwierdził pan dr - jak tylko będzie chciał sie uczyć to bedzie...geniuszem:tak:;-)
No i bylismy u lekarza, który jechał raz o 2 w nocy reanimowac Frania, ależ był wzruszony i zaskoczony jego stanem!!! A jak się cieszył!!!
I zaszliśmy na OIOM, akurat były 2 b miłe p pielęgniarki, które b lubię, wielokrotnie z nimi rozmawiałam jak Franiu leżał na OIOMie - nie mogły uwierzyc, że to ten "ciężki Franiu"! Jak się cieszyły... Boże, piękny dzień!!
No i na rehabilitacji dzis Franula pięknie utrzymywał się w siadzie, pani rehabilitantka stwierdziła, że Franiu zaliczył kolejny "skok rozwojowy"
.
A wieczorem, przed snam, Franula...pomodlił się:-)
Zaraz wkleję zdjęcie:tak:
 
Obym już niedługo musiała obniżyć dno łóżeczka na najniższy poziom!:-)

Tak oto Franula modlił sie dziś wieczorem..:-)

OITXjaYRFzVSbAlGiX.jpg
 
reklama
Do góry