reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków :)

reklama
Dziewczyny wszystkie apartamenty wysokiej klasy:-D
40tydz.JPG A to apartament mojego Synka w 40 tyg;)Ojj zeby go juz opuscil!:-D
 
Oj ciezko i brzuch sie musial juz sporo obnizyc bo w sporym rozkroku musze siedziec zeby mi bylo w miare wygodnie:tak:
Mam nadzieje ze Twoje zielone swiatlo pomoze:-D
e tam zgrabna, a brzuch spory , a jakie śliczne rozstepy na nim, cud-miod:-D
 
duże już te brzucholki, nie ma co się dziwić, to juz koniec w sumie :) a to mój z 40tyg. Córcia też już mogłaby wyjść... też muszę siadać w rozkroku, bo inaczej bębenek mam na kolanach ;)
40tc.jpg
 
Ddaga zgrabny masz brzuszek i z tego co widze to chyba Cie rozstepy ominely, szczesciaro;-) I niziutko juz jest, moj tam niby czuje ze sie obnizyl np. przy siadaniu ale tak to nie widac za bardzo tego ,,obnizenia'';D
 
dzięki ;) co do rozstępów, to faktycznie nie mam- jedynie na prawym pośladku taki bladziusieńki nieduży, że jak ktos nie wie, to nawet nie zauważy:) przynajmniej na razie! no i zobaczymy, jak to będzie, jak urodzę, bo może wówczas coś wyskoczy...a brzuch tak,obniżył się, bo zdecydowanie leży mi na kolanach jak siedzę :) jej, tak bardzo liczę na to, że urodzę jutro....
 
reklama
Ja teraz to juz do czwartku musze wytrzymac;) Ja niestety caly brzuch mam zsypany, uzywalam kremu z AA na rozstepy dla kobiet w ciazy ale nic nie pomogl:-(
a wiec zycze jutrzejszego porodu;D
 
Do góry