reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

kubus-serduszko smutne jest to co napisalas,mam jednak nadzieje,ze teraz juz jest dobrze,ze to juz tylko sama profilaktyka,tak jak napisala magdaaa,pozdrawiam :)
moze znowu ozyje ten watek? marcowe mamusie piszcie!!!
 
reklama
kubus-serduszko,mnie lekarka rodzinna nastraszyła jak Kacper miał 3 latka,że słyszy jakieś szmery na serduszku, ale na szczęście wizyta u kardiologa tego nie potwierdziła i wszystko jest OK, i mam nadzieję, że i u Twojego smyka wszystko OK........... :tak:

a napiszcie dziewczyny, jakie macie szkolne plany dla naszych już 6 latków ????? mój chodzi do przedszkola i wydawało mi się, że zostawię go w 6-latkach właśnie w przedszkolu, troszkę i z wygody dla mnie, ale wydawało mi się, ze tak będzie lepiej.... choć dziś mam już watpliwości,czy jednak nie do pierwszej klasy go puścić od września ???? troszkę sie boję, że jak za rok ruszą ostatnie 7 latki i obowiązkowo 6 latki zrobi się sztuczny wyż demograficzny i będzie im potem trudniej dostać się na studia czy znaleźć dobra pracę,a jaki Wy macie pogląd na ten temat ??? :cool:
 
a napiszcie dziewczyny, jakie macie szkolne plany dla naszych już 6 latków ????? mój chodzi do przedszkola i wydawało mi się, że zostawię go w 6-latkach właśnie w przedszkolu, troszkę i z wygody dla mnie, ale wydawało mi się, ze tak będzie lepiej.... choć dziś mam już watpliwości,czy jednak nie do pierwszej klasy go puścić od września ???? troszkę sie boję, że jak za rok ruszą ostatnie 7 latki i obowiązkowo 6 latki zrobi się sztuczny wyż demograficzny i będzie im potem trudniej dostać się na studia czy znaleźć dobra pracę,a jaki Wy macie pogląd na ten temat ??? :cool:
my mieszkamy w uk i moj synek juz chodzi do szkoly,jest w 2kl...na poczatku bylam przerazona,ze tutaj tak szybko rozpoczyna sie nauka:szok:,ale nie mialam wyjscia i musialam poslac dzieci szybciej do szkoly..ale daly sobie rade i z nauka i z jezykiem,no ale angielska szkola troche rozni sie od polskiej..ale gdybym mieszkala z dziecmi w pl.to nie wiem,czy poslalabym szybciej do szkoly..ciezko powiedziec.tutaj nie mialam wyjscia,ale jak mozna wybrac,to zawsze trzeba wziac wszystkie za i przeciw :tak:
 
hej

Wiec jednak jako 6 latka pojdzie ...myle ze to sluszna decyzja .....bo za rok to bedzie sie dzialo .....
Ja tez w Uk mieszkam i moja tez w 2 klasie ..ja jestem super zadowolona.....maja swietne podejscie .....i nie jest tak ze niski poziom ...ucza bardzo duzo .....i takich waznych rzeczy ......no i wiadomo tr=eraz literki ...dodawanie odejmowanie .....pisanie ,czytanie......co tydzien maja taki mini tescik ...dzieki temu wiem co aktualnie przerabiaja i ewentualnie moge co tak moja poduczyc ...teraz zaczynaja czas ,,,ktore godzina ,,pora dnia itd.

Moja dzis chora i dostala antybiotyk:-(
 
moje dziecko pisze, czyta i liczy do 100 bez zajaknięcia. poza tym dodaje i odejmuje do 15.
emocjonalnie też jest ok.
jak posłuchałam co sie teraz robi z dziećmi w zerówce a właściwie nie robi się z nimi nic wg nowej podstawy programowej to stwierdziłam, że szkoda już tego co ona umie. poza tym byłam w poradni na gotowośi szkolnej i panie zdecydowanie poparły moją decyzję.
 
reklama
myslalam,ze tez watek juz umarl,a tu prosze...nic z tego !!i fajnie ;-)
Noelia w jakiej czesci Belfastu mieszkasz?,my tez tutaj mieszkamy :tak:
pozdrawiam mamuski :-)
 
Do góry