reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

heloł ?!?!?!?!?!?!?

dziewczęta, cisza w eterze?!?!?!?!

Isunia, widziałam,że pisałaś już wcześniej o 5 i zwązanych z tym problemami Twojej córy, ale jakby co to napisz jak wychodzenie tych piatek się skończyło, Noelia, atwoja jak reagowała na ząbki nr 5 :tak: mojemu właśnie wychodzą dolne, górnych nie dojrzałam, na razie tylko pcha paluszki do buzi, brak gorączki, biegunki itp., tylko czy juz tak zostanie czy to tylko początek :confused::wściekła/y:
 
reklama
Hej

Sory że sie długo nie odzywałam ,mąż pojjechał i jescze sie oswajam z sytacja ....:-:)-(
zobacze sie z ni prawdopodobnie dopiero w marcu ,:szok::szok:no nic musimy zeby zacisnąć i wytrzymać ,narazie mimo ze mąż nie ma jescze tam pracy to nie żałuje że pojechał;-)a to najwazniejsze

Dzieki za życzenia urodzinkowe,:tak::tak:miło tak poczytać

Co do 5 to moje dziewcze jescze ich nie ma,o ile dobrze mysle ze to te ,ale to te ostatnie które dziecku wychodza teraz nie??

Ale Emi wysuwa dolną szczenkę i masuje sobie w ten sposób dziąsła a to znak że cos się tam dzieje ,robiła tak jak 4 jej wychodziły ...ale nic jescze nie widac ,narazie najgorzej przechodziła kły ,ale to tylko ze dwa razy mi powiedziała ze ja boli ,i tyle...:-)

Jarzebinka
dobre z tym radiem :-D:-D:-D,no tak radio musi pilnowac domu ,i autka ....ach te dzieci :eek::eek::-D:-D

Isunia ale napewno córcia miała ubaw ,jak sobie te nogi malowała ,a przeciez grunt to dobra zabawa nie??:confused::tak::tak:
 
poczekaj zejdz tylko na dol to w dupe dostaniesz na co moje dziecko ni z gruchy ni z pietruchy ze stoickim spokojem i z rozbrajajacym usciechem pyta: chcesz buziaka ?? :rofl2::-D wymieklam :ninja::cool2::elvis:

bo jak nie wymięknąć w takiej sytuacji, ja w takich chwilach,też wymiękam, jak na moje hasło: chcesz dostać w pupę, słyszę odpowiedz TAK i rozbrajający uśmiech na twarzy, i co wtedy?!?! :cool2: wtedy ze stoickim spokojem od poczatku tłumaczę,że tak nie wolno i takie tam... :wściekła/y:u nas chyba bardziej dziala na małego hasło :jesteś niegrzeczny i pójdziesz oglądać kropeczkę do kąta na ścianie, wtedy jest lekkie opamietanie i poprawa zachowania, bo nie cierpi kropeczki na ścianie, wtedy wie,że naprawdę zrobił coś źle :confused:

a wogóle to chyba troszeczkę zaczynam odczuwać zbuntowany wiek dwulatka, cały jest na NIE - a najbardziej komiczna to jest sytuacja, jak wychodzę z domu do sklepu, mały piszczy,że też chce, więc go zabieram, a on całą drogę marudzi,że on z mamą domu, bawić w domu, tak więc mam zakaz wyjścia, tylko domu i domu, :angry: przerąbane :no:
 
reklama
dziewczynki a mam pytanie odnosnie nieprzyjemnej dosc sprawy aczkolwiek dosc znaczacej w zyciu naszych dzieci... mianowicie wygladu kupy :-:)sorry2:

w tej kwesti to ja nie mam zielonego pojęcia :no::no: apropo mleka krowiego, to Kacper już pije dosyć dawno, a w kwesti śluzu to może rozmowa z pediatrą i porostu badanie w labolatorium? :tak::tak:

a moje maleństwo odkryło właśnie magie klocków i tak jest nimi zafascynowany,że wieczorem nie ma nawet czasu na kąpiel, więc aby go zagonić do wanny, zabiera ze sobą mase klocków do kąpieli i baraszkuje w wannie razem z nimi, a potem wystawka na około wanny z klocków, które się suszą, i oczywiście spadają przy lekkim ruchu np. ręcznika, tymbardziej,że ta łazienka do wielkich nie należy :laugh2::happy::laugh2:
 
Do góry