reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki??????

hej jestem po wizycie więc mogę się troszkę pochwalić : malenstwo ma 10 cm i wszystkie wymiary w granicach :tak::-D:tak: wg OM termin na 23 września, a wg USG na 26 wiec wszystko w granicach rozsądku :tak::-D:tak:

i jeszcze mogę się pochwalić, że dostałam awans w pracy :tak: miałam iść samodzielnie pracować na nowym stanowisku od 1 października, no ale ciąża, więc przedłużą babce umowę do końca grudnia a ja wróce od stycznia, więc jedyny minus, to taki, że będe musiała zrezygnować po 14 tygodniach z macierzyńskiego i wrócić do pracy :tak: a opieke przejmie tatuś, chyba razem z teściową :baffled::tak: a ja zobaczę jaka bedzie sytuacja, może co poniedziałek przez pewien okres będę brała sobie urlop, i może uda się wywalczyć 1 godzinkę na karmienie czyli 7 h w pracy :tak: ale wszystkjo sie okarze ........ :tak:

i pomalutku zaczynam meblować moja graciarnię w sypialni, mam już farbę, mebelki prawie upatrzone :tak: w kwietniu wybieram sie na tydzien do rodziców na wypoczynek, a M zostanie i pomaluje a jak wróce to będziemy meblować .... nareszcie, ile można spać na dmuchanym materacu i szafę mieć z kartonow ......:tak::-D:tak:

pozdrawiam Was serdecznie ... a o nas chyba wiosna zapomniała, wieje, leje , brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Wow ...Jarzebinko same super wiesci ...ach jak super ze sie Wam układa ...tfu tfu zeby nie zapeszyc ....bardzo sie ciesze ...:tak::-):-D:-D:-D musze powiedziec ze masz dobre stosunki w pracy :tak: tylko pozazdrościc ...
I dzidzia juz 10 centymetrów ,rosnie jak na drożdzach :-):-):-)

A ja szukam pracy tu ..ale ciezko ..a przez agencje pracy nie chce wiec dodatkowo jest gorzej ....byłam na jednym interview..i czekam na odpowiedz od nich ...już jutro wysyłam nastepna aplikacje ..no zobaczymy:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
A tak to robie 5 róznych kursów...i niedługo zaczną sie z nich egzaminy ..juz sie boje :baffled::baffled::baffled: niecierpie egzaminów ...zaraz mi sie szkoła przypomina ...:-:)baffled::-:)baffled::-(

Isunia a gdzie ty ...czyżbys w Polsce bawiła ????
 
Jeju ,alez tu sie cichutko zrobiło :eek:
Isunia gdzie sie podziewasz???
Jarzebinko sto latek dla synusia z okazji czwartych urodzinek:tak::tak::-):-)
Jak sie czujesz Jarzebinko ? do pracy chodzisz jeszcze ?
 
Beczy w trawie baraneczek
nawołując wniebogłosy
Życzę zdrowia i radości
Wam z okazji Wielkiej Nocy
I dyngusa mokrutkiego
By Wam szczęście dopisało
By rodzinne były święta
By wam nic nie brakowało


Wesołych swiat kochane :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Noelia, czuję sie Ok, do pracy chodzę, chociaz czasem jak mam ochotę sobie odpocząc to poprostu dzwonię i mowię,że biore urlop i wypczywam, więc jest OK :tak: mam w planie chodzić do końca czerwca... zobaczymy ....

Jaj przepięknie malowanych,
Świąt słonecznie roześmianych,
W poniedziałek dużo wody,
Zdrowia, szczęścia oraz zgody,
Z okazji Wielkiej Nocy życzy...


Kasia z M i z Kacperkiem
 
Hej

Isunia
ty dajel cichutka ...rodzinka pojechała ...dzieki za wiadomośc na gg ..nie miałam czasu odpisać ...zaczelo sie u mnie troche ruchu :tak::tak::-D:-D
Znalazłam prace ...bardzo fajna prace jak dla mnie :tak::tak: nie wiem czy pisałam ..chyba nie bo nie lubie sie tym chwalić ze z wykształcenia jestem krawcowa ..wiec teraz pracuje przy szyciu foteli katapult dla pilotów ...świetna praca ..porzadna firma ..kupiłam samochód i musze dojechac 20 mil ale w robotce jest super ..i to na stałe robotka wiec jestem super zadowolona :tak::tak: a znalazłam ja z ogłoszenia w internecie ,druknełam sobie aplikacje i po wysłanianu pojechałm na testy z szycia ,potem na rozmowe..i na nastepny dzień juz miałam prace ..i jestem tam jedyna polką :-D:tak::-D:tak:(t)
Emi chodzi do kolezanki która ją zaprowadza i odbiera z przedszkola przez 4 dni, potem ja mam wolne cały długi weekend wiec jest w sumie Ok

Jarzebinka
i już wiesz kogo masz pod sercem ....boy or girl?
 
noelia, to gratuluje tej pracki, czyli robisz to co lubisz ...... :tak::-D:tak:

a pod serduszkiem najprawdopodobniej mieszka kolejny chłopiec, lekarz nie bardzo chciał zdradzić płeć, bo nie byłe pewien, ale tak mu sie wydaje, potwierdzenie 25 maja :tak::-D:tak: więc z imieniem jeszcze czekamy, bo na chwilę obecna mamy dla dziewczynki ...... :tak:
 
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :biggrin2: a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
reklama
Do góry