reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gębowy szał nieprzespanych nocek, czyli ząbkowanie się zaczyna !!!!!!!

reklama
Osinko - proszę, proszę - doczekałaś się!
:-D :-D :-D to widzę, że tylko moje dziecię zaczęło ząbkowanie od górnych zębów:-D
 
U nas dolne jedynki juz ladnie cale wyszly prawa jedyneczka gorna juz tez widoczna jak sie usmiecha a lewa gorna jedynka juz przebita :-)
 
dziewczynki, ale moja córeńka cierpi:-:)-:)-(
wczoraj nie spała cały dzień, miała małą drzemkę 1,5 godz. po południu, a potem nie spała do 23, płakała, szarpała dziąsełka, biedna

usnęła ze mną, mocno wtulona, z piersią w buzi, przez sen szlochała jakiś czas
ale dzięki temu spała do rana, bez pobudki, rano o 6:30 nie mogłam jej dobudzić, by dać nurofen, przebrać itp.
 
Biedna Agatka. U nas pierwsze zęby tez wychodzily w strasznych bolach teraz przechodzi to ząbkowanie łagodniej. Dzis dostrzeglam wylęgająca sie dolna prawą dwojke. Czyli Kubus ma juz 8 ząbków. Teraz tylko na trójki pozostalo czekac.
 
Melduję posłusznie, że mój skarbuś ma już 2. widoczne dolne jedyneczki. Właśnie próbował je na mojej ręce ;-) ;-) ;-)
 
U nas przebiły się dwie górne dwójki, a jedynki już też lada dzień się pojawią, bo dziąsełka białe. Plus dwie dolne jedynki, które pojawiły się równe 3 miesiące temu, to mamy cztery ząbki.
 
reklama
Do góry