reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gimnastyka w czasie ciąży i po porodzie

ja chyba wrócę do swojej gimnastyki, którą zarzuciłam na pewien czas (piłka już się prawie zakurzyła:-D)- a teraz to już w zasadzie prawie bezstresowo mogę sobie poćwiczyć:-D....
a w ogóle dziewczyny co sądzicie o tym żeby ten wątek miał kontynuację w ćwiczeniach poporodowych? albo z maleństwem?
(nie wiem czy to pisać tutaj czy na technicznym też?:baffled:)
 
reklama
Ja mam tą piłkę ale nie mam pojęcia jak na niej ćwiczyć. Siadam sobie raz po raz i bujam się przód- tył i na boki nie wiem czy to wystarczy czy coś innego powinno się robić?
 
nam w szkole rodzenia pokazywali krążenie biodrami na piłce,
i bujanie się do przodu i tyłu w pozycji kucznej ( kiedy ręce i głowa oparte są na piłce)..ale nie mam ilustracji do tego...
 
nam w szkole rodzenia pokazywali krążenie biodrami na piłce,
i bujanie się do przodu i tyłu w pozycji kucznej ( kiedy ręce i głowa oparte są na piłce)..ale nie mam ilustracji do tego...
tego jeszcze nie prubowalam ,ale slyszalam , ze pozycja kuczna jest bardzo dobra przy skracajacej sie szyjce
 
reklama
W związku z poruszanym tematem, pragnę Państwa poinformować, że od 1 września Klub Bajkowe Ludki rozpoczyna działalność w Warszawie na terenie 4 lokalizacji: Kabaty, Targówek, Włochy oraz Mokotów.

Pragniemy zaprosić Państwa na zajęcia dla kobiet w ciąży, które prowadzone będą przez wykwalifikowaną absolwentkę AWF, która ma przygotowanie teoretyczne i praktyczne do pracy z kobietami ciężarnymi.

Przed zdecydowaniem się na tego typu zajęcia drogie Panie nie zapomnijcie skonsultować się z swoim lekarzem prowadzącym !

Zapraszamy również na dni otwarte, na których szczegółowo przedstawimy nasz program.
 
Do góry