reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog - Zielona Góra i okolice

reklama
ja jak chodziłam do niej w 2009 w ciąży wizyta kosztowała 100zł (a jeżeli jeszcze z cytologią to 130zł),ale zawsze pomagała i jeżeli była potrzeba to prosiła na wizytę do szpitala(bezpłatnie:D); acha poza tym,jeżeli w ciągu 2tyg miałaś wizyty to druga wizyta była w cenie pierwszej i nie trzeba było płacić
 
Ja z cala pewnoscia polecam dr Sandeckiego. Zawsze wszystko dokladnie wytlumaczy, uspokoi i w kazdej chwile mozna sie z nim kontaktowac. Pracuje w naszym szpitalu
 
a ja chodzę do Wasińskiego...chociaż Sandeckiego mam pod nosem.....dużo dobrego słyszałam o Sandeckim ale o Wasińskim też złego słowa powiedzieć się nie da..... nie ma znaczenia czy idziesz prywatnie czy na kasę jesteś traktowana tak samo :)
 
polecam dr. Krzemińską.
na wizyty chodzę chętnie, udziela wyczerpujących odpowiedzi, czesto nawet zanim zdaze o cokolwiek zapytac to juz wszystko wiem, mozna smialo napisac sms, zadzwonic, pamięta swoje pacjentki bez zerkania w karte. ma swietne podejscie i "dmucha na zimne". Na pewno zadba i o mamusie i maleństwa.

Pozdrawiam
 
A ja nawet nie wiedziałam , że jest lekarz o takim nazwisku w Zielonce, no ale ja wolę facetów.
Mój aktualny lekarz to Dr S.Gąsior. Tez bardzo sympatyczny, rzeczowy, mądry, dba o pacjentki.
 
Dr Laber i Pankiewicz rewelacja, polecam!
Ostatnio Dr Laber był na urlopie i w zastępstwie był Dr Pankiewicz :-) ale się uśmiałam, fajny facet,rzeczowy, konkretny i nawet można było z nim pożartować :-) aaa... i mega przystojny :-)
 
Gasior super robil mi cesarke ;) bardzo delikatny ale znam go tylko ze szpitala a on nie przyjmuje w nowej soli? i ponoc drogo ma

Tak w Nowej Soli, wcześniej brał za wizytę 200zł , teraz 150zł wziął, według mnie jest wart tej ceny.

Kasia moja siostra tez mówiła, że dr Pankiewicz jest bardzo przystojny, właśnie Dr Gąsior go zabrał ze sobą z Nowej Soli, Pankiewicz specjalizuje się w badaniach prenatalnych.
 
reklama
Mycha79 jak go zobaczyłam stojącego w drzwiach to zwątpiłam, zrobiłam się czerwona jak burak :zawstydzona/y: jak dla mnie bardzo przystojny i to mnie trochę rozpraszało ;-)
 
Do góry