reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca Linia Grudniówek- bez komentarzy

dzisiejszy sms od Agbar z godziny 17:14 (nie było mnie w domu więc nie miałam jak napisać, może od tej chwili się coś zmieniło ale mam nadzieję, że napisze smska jak już bedzie po wszystkim do Ewy lub do mnie):

"w koncu się ruszyło. rozwarcie na dwa i pół palca. spaceruje po ginekologii bo podbno tu będzie mi lepiej niż na przedporodowym. ciekawe czy będzie dziecko niedzielne czy urodzone trzynastego :) trzymajcie kciuki"
 
reklama
Nareszcie wieści od Agbar:

O 17.05 urodził się nasz synek. 3520 g i 55 cm. Z wrażenia nie wiem ile punktów ;) Trochę to trwało, ale w końcu jest z nami. Ma już zaliczone oba cycki ;) Imię jeszcze nie wybrane, albo będzie Krzyś, albo Kacper. Dziękujemy za kciuki
 
Witajcie, zagubiłam nr do Sun a tylko do niej miałam kontakt więc dopiero dziś Wam piszę, że
10.12 o 16.50 siłami natury przyszła na świat Lenka, waga 3750 i 58 cm, 10pkt, cała i zdrowa :)
Jesteśmy w domku od dziś, więcej opiszę na odpowiednich wątkach.
 
Little pony :) dostała najpiękniejszy prezent mikołajkowy jaki sobie można wymarzyć- 6 grudnia urodziła śliczną córeczkę. Pannica długaśna- 59 cm, szczęśliwie udało się urodzić bez pęknięcia oraz nacięcia krocza.


GRATULUJĘ :-)
 
Sms z wczoraj od kategor!!!!!!!

Dzisiaj o 19.40- 15.12.2010 urodził się nasz piękny, mądry i cudny synek Igorek. Poród SN 3450gr i 55cm :-). Pozdrawiam. Kategor.

gratulacje:-)
 
sms od GOSIA.B

"Jestem w szpitalu bo zaczęłam mocno krwawić i uparty mąż siłą mnie zabrał na ip. Skurcze są ale nieregularne. Jak to się nie zmieni to jeszcze dzisiaj lub jutro rano pojadę do domu. Na razie mam pochodzić po szpitalu w ramach próby rozruszania. Ja bym chciała rodzić, ale pewnie jeszcze nic z tego . Gosia"



heheheh jaaaaaaaasne :-p
 
No i urodziła :)


sms od Gosia.B:

"Nasz Mikołaj urodził się dzisiaj o 16:42. 10pkt, 3340g, 54 cm. Jest słodki i ma ciemne włoski za tatusiem :) gosia i andrzej"
 
reklama
Witam się gościnnie z innego wątku :-) Przekazuję wieści od kliwii


" O 23 odeszły mi wody. Zuzia przyszła na świat siłami natury o 5:40, ważąc 3460 i mierząc 53 cm. Jest śliczna. Pozdrawiamy już we trójkę :-)"
 
Do góry