reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Dziewuszki wróciłam od lekarza.. nic nie wysłuchała w oskrzelach i płucach. Stwierdziła tylko wirusowe zapalenie gardła. Całe szczęście :-)
Kroma wolałabym staż jednak.. nie wiem jak ze szkoleniami, ale bardzo potrzebuję kasy jakiejkolwiek bo tonę w długach.
Pr dzięki ja podaję witaminkę C pod nazwą juvit C też w kroplach do picia :tak:
megi a którego Twój Pawcio się urodził ? :-pPrzesypia noce? Ja też jestem uzależniona od TV i neta :sorry:ale dobrze mi z tym :tak:
Owca młodego zostawiłabym z moja mamą, ona nie pracuje więc mogłaby się nim zająć.. ale szkoda mi troszkę .. jest jeszcze taki maleńki

Future pewnie-zapodaj sobie czosnek. Przynajmniej żaden wampir Cię nie zaatakuje hehe:-D Fajnie, że cieszysz się z Dzidziusia :)
Ciasteczko na tvn 24 pisali na pasku, że awaria w elektrociepłowni.. ja mam jeszcze ciepłą wodę, sama nie wiem jakim cudem, ale nie jest tak gorąca jak zazwyczaj
Mycha podaj przepis na ten gulasz :-p ślinka mi pociekła :))

Mój Kubuś pospał sobie troszkę, zjadł cały słoiczek zupy i ma zupełnie inny humorek. Siedzi w leżaczku i szaleje :happy:
Pozdrowienia i miłego wieczoru :**
 
Aniołek Mój Jaś też w podobnym wieku niż Twój synuś, no ale jednak troszkę starszy ..
Kiedy Twój maluszek się urodził, Mój 30 sierpnia ...
No to dobrze, że nic nie wysłuchała że ani nic na oskrzelach ani na płucach, kuruj się Kochaniutka!!

A co do przepisu znalazłam Go na pewnej stronce, tutaj masz link: :tak:

Gulasz wągierski wg kropellka - Gulasz, wągierski, wg, kropellka

A Naszemu Jaśkowi chyba zęby idą, nie wiem nie jestem pewna,
ale dzisiaj jak nie pieluszkę gryzie to rączkę normalnie całą piąstkę masakra jeszcze tak nie robił
a smoczka jakby mógł to by całego do buzi włożył i gryzł, pół smoka wsadził do buźki i tak strasznie go gryzł :szok:


Czyżby to ząbki, jak myślicie??
 
Mycha dzięki Kochana :* za przepis i w ogóle. Mój Kubuś urodził się 8 września, także bardzo niewielka różnica :-D
Jeśli chodzi o ząbki to u nas jest już tak jak opisujesz od dłuższego czasu, non stop musi mieć coś w buzi, jak nie smoka to rękę, pieluchę, moją brodę :sorry: jednym słowem-co się da. Ślini się na potęgę a smoka wkłada razem z tarczką do buzi, jakby chciał go połknąć. Ale ząbków jeszcze nie widać, także u Was to też może trwać jeszcze długo.. Biedne Maluchy
 
reklama
a moja gwiazda jak myla zeby, to zoaczylam krew, chcialam zajrzec jej do buzi, i sama umyc, wzielam szczoteczke, a ta wpladla w histerie. no szok normalnie. nie moglam jej nijak uspokoic. dopiero jak oddalam szczoteczke, to sie uspokoila. nie wiem co robic, ona jest taka histeryczka, ze szok. i tym, ze jej oddalam szczoteczke upewnilam ją, ze zawsze dotanie to co chce....oj nie, trza cos z tym zrobic...wrrrrr

teraz spi, a mama leci do wanny


mycha dzięki

aniolek
, to dobrz, ze "tylko" gardło ;))
 
Do góry