reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Future- mój też tak ma i histeria a ja mu zabieram aż ten się dusi, ale ja twardo nie oddaje, bo był czas, że się dawałam bo on malutki i słodziutki, a on właśnie teraz pokazuje co potrafi i ryczy jakby ktoś go ze skóry obdzierał, chociaż już ostatnio mniej, bo widzi, że mama się nie daje.

Aniołek
, zdrowiej i wiesz staż masz płatny tyle samo co kurs, to zależy jaki ten kurs jest długi jak miesiąc to masz 900 zł na rękę, na stażu chyba nie całe 1000 zł, tylko, że staż jest dłuższy i masz szansę na jakieś zatrudnienie po nim, idź do pupy bo tam są akurat w administracji staże. Pewnie jeszcze będą mieć jakieś, bo to dopiero początek ich, tak mi się wydaje, bo mają kasę po równo na początek roku i następną będą mieć kasę na staże w połowie roku, ale wiem, że jak byłam w październiku w Pupie to chcieli mi dać staż bo jeszcze zostały im jakieś i powiedzieli, że ludzie nie chcą iść na staż, że mało chętnych jest.

ciasteczko-
ja mam chyba inne ogrzewanie, bo u nas ciepło jest w kaloryferach, a koleżanka mi mówiła, że u nich nie grzeją na Manhatanie i ma letnie grzejniki.
 
reklama
hahah gdzie pracujesz ?? w PUP-IE :-D:-D:-D
Zapomnialam ze Was dzis tutaj nie czytalam


Masakra przy takim mrozie zeby w domu zimno bylo a jak ma ktos dzieci malutkie to masakra .My 2 lata temu jak mielismy stara terme co nam gasla przy silnym wietrze to tez bylamasakra ,jak mnie zimno budzilo to gnalam ja odpalic nie zawsze sie dalo sie od pierwszego kopa.ehh masakra byla

U mnie tez dzis zimno jak wracalam po 6tej to na moje oko moglo byc z -5 brrr masakra
 
Ostatnia edycja:
czesc :-)
megi niewiem kiedy bede......z drugiej strony zeby przyjechac autobusem to troche daleko mam do ciebie a w taka pogode sama wiesz jak jest.....najlepiej jakbym zmoim przyjechala rano ale przeciez nie bede was tak budzic rano...wiec moze poczekamy do marca jak bedzie cieplej....wtedy zycie o wiele prostsze jest....

a tak swoja droga kazda chce zebym to ja odwiedzila moze teraz na was kolej babeczki co?ja chetnie zapraszam
u megi bylam u katgen tez u daffi tez u madziareny tez a tak naprawde to oprocz beti nie byl u mnie nikt no i madziarena tez byla....moze zgrajcie sie jakos i wpadnijcie :tak:fajnie by bylo;-)
 
Witam się i tu :)
Marzenka Noooo możemy się zgadać po 20 :pP hehe chyba wolne będę miała (tak na 5%:pP), bo ja to na żywca tylko widziałam się z Daffi i Marzenką :)) hehe weekendy odpadają bo ciągle coś : teraz idziemy na zabawę, nast. tydzień urodzinki mojego mężula wyprawiam, później urodzinki i imieniny szwagra i siostrzeńca, a potem szkoła ;((( lipa jedna wielka ... ale w tygodniu jak nie bede musiala do pracy naginac to spox :))
 
Witam
ciacho ja juz nie spie od 7 :tak: u nas tez mniejszy mroz czuje sie odrazu ze cieplej na dworze :tak:
kawe wypije i znowu wyruszam masakra codziennie cos :angry:
dzis mam za zadanie jechac do mamy do pracy zawiezc jej zwolnienie bo jeszcze w szpitalu jest :tak:
musze sie sprezyc bo te liczniki od 12 maja przyjsc robic..:tak:
 
reklama
Do góry