reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ello owca
dziewczyny podpowiedzice jakies zajecie zabawe w domu odpowiednia dla Jaska i dla Amelki bo chorzy sa i siedzimy w domu a ja juz na glowe dostaje sama z nimi bo P ma 2 zmiany a wieczory takie dlugie....
 
reklama
PR ja ostatnio chowalam np pileczke gdzies w pokoju i mlody musial ja znalesc i mowilam "cieplo, zimno..." az znalazl... i pozniej zmiana, ja z Misią szukalusmy ;-) Pozniej bawilam sie w "co ja widze" czyli wybieralam jedna rzecz np pilke ktora widzialam i mowilam "jest to okrągłe, zielone i moze sie to turlac po podlodze" i podpowiadalam az nie zgadl co to jest ;-) i pozniej zmiana... a Misiula w miedzcyczasie bawila sie ze mna na ziemi... Czesto bawie sie z Fruciem w gry, mam takie cos :
GRA MEMORY BEN 10 RAVENSBURGER NOWA POZNAŃ (2103570773) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
oraz
Ben 10 gra Zgadnij Kto To (2081463393) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
batrdzo czesto w te gry gramy bo lubi ben tena ;-)
 
Cześć Wam.

dzien dobry
w koncu pada snieg i to nawet dosyc sporo:-D
madziarena ja teraz swoje zadko prostuje bo jest zima caly czas pod czapka wiec bezsens dla mnie i szkoda wlosow..ale jakis czas temu kupilam sobie preparat do prostowania wlosow z nivea i nawet po umyciu wezme troszke i nie prostuje to i tak mam proste;-)a jak wyprostuje to sa super...a staram sie czesto tego nie robic bo tak jak ciasteczko pisze szybko wlosy sie przetluszczaja..
zapewne na wiosne bede bardzo czesto prostowac:tak:marzy mi sie zeby miec dlugie wloski:tak:wlasnie musze isc podciac koncowki:-D
aniolek ja uzywam jedwab fakt trzeba uwazac ile sie go bierze bo na nastepny dzien mycie gwarantowane.....co do krwi z nosa to tez slyszalam ze przemeczenie robi swoje....a co do zaparc to sprawdza sie jabluszko u nas....zje pol i zaraz leci na kibelek:-D
pr teraz wszystko wychodzi takze bierz lekarstwa i bedziesz jak nowo narodzona..i odpocznij
mycha czy ta sprawa co pisalas ogolnie nie wypalila?:-(jak cwiczenia?dajesz rade?
owca mowisz nowe lozko.....a jakie kupiliscie no pochwal sie........dziwie sie ze tego jeszcze nie zrobilas....no i co was wzielo na nowe lozko?:-Di jak pierwsza noc?
my jakis czas temu testowalismy nasz naroznik w balkonowym.....sredniawo......ale to taki minus rozkladanych lozek .....
future sterydy bierzesz ?a to nie szkodzi dziecku?a jak bylo z helenka tez bralas?przy takiej chorobie to chyba ciezko niebrac zadnych lekow co nie..
my dzis praktycznie dzien zaplanowany mamy:tak:po poludniu idziemy do amelki.....dzieciaki sie pobawia:-)

Marzenka, nie nie ta sprawa po prostu przez około 3tygodnie musi stać w miejscu, nic nie możemy zrobić
tylko czekać ... A jak wiesz czekanie jest najgorsze ...
Co do ćwiczeń to ćwiczę nadal, na jednym i na drugim i takie jeszcze dodatkowe ... mimo że w ogóle brak weny
to się zmuszam ... psychika swoje a wygląd fizyczny swoją drogą ....

Future wiadomość na poczcie.


U Nas też śniegu napadało, ale chyba część z niego zniknie, bynajmniej już znika
bo słońce świeci i się topi.


Ja jutro z Jaśkiem na kontrol do ortopedy a 21 neurolog, oby ten czas też szybko minął bo już
bym chciała wiedzieć co neurolog powie .....

No nic idę jakąś herbatę zrobić, głowa Mnie boli ...
 
larvunia do wspolnej zabawy odpadaja wlasnie ukladanki i zgadnij kto bo Jasiek wszystko rozwala a ta wtedy wyje ehhh a w zgadnij co to sie bawilismy wczoraj i w rysowanki tez ;p
 
PR oj wymyslasz ;p
To jak Future mowi niech tancują, choc przy chorobie wysilek to nie wskazany jest..
moj jak ma za nadto energi to w worek treningowy dzieciecy wali ;-) dostal pod choinke ;-)
a wczoraj bujał Misiule na huśtawce w domu i mialam spokuj przez 20 min ;-)
mojego za to do rysowanek nie zagonisz.... ostatni do takich rzeczy :baffled:
a klocki jak kaze mu ukladac to zaraz pistolety z nich robi :sorry2:
ostatnio siadlam jak mialam dosc Frucia wariacji i pod pretekstem ze Misiuli czytam ... on usiadl i tez sluchal ;-)
Misiula oczywiscie kartki wyrywac chciala, ale sobie poradzilismy ;-)

edit:
Future u nas zawsze muzyka w tle.. mamy 4 plytki dzieciowe i leca krasnoludki tak i te sprawy heheheeh
Fruciu juz chyba wszystkie zna na pamiec ;) czasami sobie spiewamy i smiesznie chba nam wychodzi bo Misiula sie dziwnie na nas patrzy hhehehehehe
 
Ostatnia edycja:
witajcie

u nas też Arek rozwala, taki głupi etap, chociaż stara się rysować, ale zawsze na końcu kredka w buzi i tak samo jak maluje to macza w wodzie i do buzi. A Olkę nie będę ograniczać, więc muszę go jakoś pilnować, jak gram z Olką w Memory to on zabiera karteczki, puzzle też zabiera, tylko nie te duże, stara się układać, ale rączki jeszcze nie precyzyjne są. Klocki trochę układa i zaraz rozrzuca. No ale jak są tańce to chociaż obydwoje tańczą i jest spokój.


Ja mam sklerozę coś miałam napisać i nie wiem co. a byłam na sankach rano, Arek nam wpadł w górę śniegu i szkoda, że nie miałam aparatu bo komicznie to wyglądało.
 
reklama
heh Kroma- Jasiek tez mi spadl ostatnio z sanek i musielismy uciekac do domu bo wpadl buzia w snieg a zimno bylo i plakal bidulek...

Heh kroma to my teraz wesolo mamy widze ze twoja 2 tez ostro szaleje
 
Do góry