reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
ja mam obiad z wczoraj ziemniaczki surowka z pekinskiej i udka:tak:
ja sprzatam na bierzaco czy to niedziela czy piatek.....
ale teraz staram sie sprzatac jak moj wpracy bo przy nim jakiegos nerwa mam przy sprzataniu:-Dwole jak sama jestem wtedy mi jakos sprawniej to wszystko idzie


Marzenka no to mamy identyczny obiad i dzien tez w sumie bo tez sprzatanie od rana bo W w pracy znowu. ( dlatego zniknelam bo ten to alergie ma na moje siedzenie na bb od rana do nocy wiec wogole nie wchodze jak przyjezdza)
dzisiaj walczylam z odplamianiem naroznika, pralam koce, ciuchy, i szukam czegos w co by sie tu wbic bo znowu sie ciuchy koncza;/
w kazdych spodniach mi niewygodnie albo mi z tylka zjezdzaja . tylko w dresach dobrze sie czuje albo na dwor mam opory zeby w dresach wyjsc, w legginsach nie bede straszyc ludzi.niech ta wiosna juz przyjdzie to bedzie latwiej cos kombinowac
aaaa za tydzien w piatek mam na 99% obrone:)
 
blond dlaczego w leginsach nie chcesz wyjsc?ja chodze ale w tych grubszych bo inaczej bym zamarzla.......
oj moj tez ciagle do mnie no ile mozna siedziec na forum!!!!!hehe a siebie to nie widzi hehe
tyle ze ja siedze wtedy jak nie mam nic do zrobienia a nie ze swoje obowiazki zaniedbuje......
no nic dziewuszki ja bede sie zmywac na dzis.....
milego popoludnia
 
Hello
Ja tez mam dzis spagetti hahah,zagladam na forum tu jeszcze Mycha i Owca to samo jedza ;-)
Wlasnie wrocilam z banku bylam rachunki zaplacic i jestem lazejsza o ladnych kilka stowek grrr:angry::angry:
Milego dnia laski
 
Marzenka bo ja i bez ciazy mam grube nogi a w ciazy jak mi teraz puchna to naprawde nie moge w legginsach chodzic. tym bradziej ze w kozaczki znowy sie nie dopne zadne:baffled:
 
blond - to mamy ten sam problem, hehe. Ja tez leginsow nie lubie nosic, a wszystkie normalne spodnie robia sie niewygodne. Mam jedne takie grubsze leginy, czasem sie przemoge i zakladam (ale tylko do jakiegos dluzszego swetra czy bluzki za pupe), ale zle sie w tym czuje i tyle. Ja kombinuje tak, zeby zakladac jeansy, nie zapinac guzika, tylko do tego jakies bardziej dopasowane "gory", ktore mi te jeansy trzymaja, ale to tez posrednie rozwiazanie. Spodnie takie z luznym pasem mam dopiero na wiosne, wiec wiem co czujesz.
 
dziewczyny legginsy i sukienki to jest rozwiazanie:-) ja w zyciu bym nie zalozyla do leginsow takiej bluzki zeby mi tylek bylo widac, wszystko musi byc minimum do polowy uda, ja mam takie swetry dlugie wiec nosze:-)
fajne sa takie jeansy z wysokim pasem z bawelny typowo takie ciazowe, przydaja sie tez po porodzie:tak:
 
Ciacho ale Ty masz faaajne nogi to sie nie dziwie ze sie dobrze w leginsach czujesz...ja rok temu chodzilam bo zakladalam leginsy, kozaki i sukienki do polowy uda i jakos przeszlo chociaz i tak jak kulka sie czulam:baffled: ale moze sie wreszcie przemoge
Yolanta ja tez spodni nie dopinam i tak chodze, czasem na gumke recepturke sie "zwiaze", ale mam taki top bez ramiaczek ktory nosze jako pas ciazowy i trzyma mi te rozjezdzajace sie spodnie. mam jedne biodrowki to na stojaco w zapietych chodze a jak siadam to rozpiete znowu.
 
No ja zaluje, ze sobie nie kupilam takich jeansow z bawelnianym pasem jak bylam w domu na swieta. Widzialam nawet fajne kolo katedry w strone Warty jak sie schodzi w tej waskiej uliczce, tam jest sklep jeansowy, za 120zl bodaj, ale wtedy jeszcze brzucha nie mialam i pomyslalam, ze kupie sobie cos tu, jak juz bedzie potrzeba. A tu na zlosc, znalezc cos takiego to jakis koszmar, w jednym sklepie widzialam cos w tym stylu, ale za 99euro :szok:, to podziekowalam. Albo ja szukac nie umiem, albo nie ma na takie rozwiazania mody tu (bo i na ulicach ciezarne to wszystkie w sukienkach albo leginsach wlasnie, nie widzialam w takich spodniach).
 
reklama
dzieki blond:-) to moze sobie jakies stare jeansy przerobcie, obetnijcie pas i doszyjcie gore z np. jakis leginsow lub czegos podobnego, to jedynie tanie rozwiazanie
yolanta a no jest tak taki sklep ale nawet nie wiedzialam ze tam maja takie spodnie
 
Do góry