reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

w galerii mlynskiej tez jest ciazowy ale tam spodnie ponad 100 zl a mnie nie stac zeby na 3 miesiace kupowac:/w lumkach zawsze ich pelno bylo a teraz jak na zlosc nie moge znalezc albo sa w rozm 36:/
chyba rzeczywiscie wyprodkuje swoje:)
 
reklama
w galerii mlynskiej tez jest ciazowy ale tam spodnie ponad 100 zl a mnie nie stac zeby na 3 miesiace kupowac:/w lumkach zawsze ich pelno bylo a teraz jak na zlosc nie moge znalezc albo sa w rozm 36:/
chyba rzeczywiscie wyprodkuje swoje:)

Blond chciałam wysłać do Ciebie prywatną wiadomość ale nie mogę :crazy:
Chciałam zapytać jaki rozmiar spodni potrzebujesz?? I na jaki wzrost??
 
Mycha to ja pewnie znowu mam cos pomieszane w ustawieniach:/ ja mam 162 cm wzrostu, normalnie nosze 38-40( albo dzinsowy od 29 do31 zalezy jaka firma).
Aneteczka ja w 36 to sie nie wbije:( w nogach to juz na pewno:(

Mycha ja tez teraz probowalam wiadomosc Ci wyslac aletez pisze ze nieda rady a wszystko juz odblokowane mam bo kiedys sobie zablokowalam ale juz normalnie z dziewczynami pisze
 
Ostatnia edycja:
witam;-)
widze ze spagetti wczoraj krolowalo:-D
Blond ja tez nie bylam za leginsami ale mnie sie schudlo to od razu pewnosci nabralam i wogule zaczelam kombinowac z ciuchami..zaczelam nosic leginsy mam szare i czarne na poczatku wiadomo ze dluzsza bluzka a teraz to nawet sie odwaze z krotka bluzka pewnie:-D
ja mialam spodnie ciazowe sztruksowe pod koniec ciazy juz mi pas poszedl......ale mam je schowane w razie czego:tak:pas zawsze moze naprawic krawcowa:tak:
aneteczka zdrowka dla miloszka..oby nie musial do szpitala isc.....
wstawac!!!!
 
Heja laski :)
Ja tam w leginsach chodze, ale takich bardziej spodnio leginsach :) czasem do długich bluz, czasem do krótkich - zależy :) a na ciażę miałam 6 par długich spodni - z tym pasem (3 bojówki, 3 dżinsy) 2 pary 3/4 spodni dźinsowych, spódniczkę - wszystko z pasem a teraz to ciuchy przechodnie - właśnie korzysta z nich szwagierka ;) ale już niedługo bo termin na 27 lutego więc czekamy :) ja kochałam być w ciąży uwielbiałam ten brzuszek hehe ale mój teraz się tak ładnie umięśnił, nigdy nie miałam takiego twardego ... ehs szkoda by było przed latem "przytyć" ale będzie co ma być :)))
Wstawać śpiochy !!!
p.s. w C&A mają takie spodnie ciążowe, ja kupowałam w H&M i na Allegro ale teraz widziałam je nawet w Chińczyku w Św :)
 
reklama
dzien dobry !!

ale cieplo u nas na plusie :tak:
dostalam piekny bukiecik kwiatow i raffaello od mojego m :tak::-) zaskoczyl mnie..a ja nic nie mam dla niego hmm..
dzis w przedszkolu maja bal,moj ninja poszedl zadowolony hehe

zycze milego dnia wszystkim !!



wszystkiego najlepszego w dniu zakochanca przedewszystkim duzo milosci :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry