reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

megi zapowiada Wam się miły wieczór :))))) faajnie macie :)
Faktycznie Twój Pawcio młodszy tak malutko :) powiedz przewraca się sam np. z pleców na brzuszek? Ciekawi mnie to co dzieci w tym wieku już potrafią :)
 
reklama
witajcie, u mnie walentynki jak nie walentynki bo M nie ma aż do soboty. Ja wylegiwałam się z Olką przed Tv. Muszę coż zrobić w domu bo kark już nie boli, ruszać się mogę, ale mi się nie chce nic.

Zobacz załącznik 437219
 
u mnie uroczystosc w sobote winko tort :tak:mamy pierwsza rocznice i od razu walentynki bedziemy swietowac byle tylko synus nam dal :tak:trzeba bedzie sie postarac zeby nie spal w dzien:-D
ja tez dopiero wstalam z wyrka seriale obejrzane maly spi wiec troche odpoczelam se i fajnie:tak:
 
Dzień dobry :)
I po walentynkach :)) ...
Marzenka to widzę, że wsobotę się impreza szykuje - u nas też bo wyprawiam mężusiowi urodzinki ... a właśnie ... potrzebuję jakiś fajnych pomysłów na zakąski do wódki :) - nie chcę wielce jedzenia szykować - tort, jakieś ciasto i zakąski - myślę, że powinno wystarczyć tylko jakie te zakąski hm ...
Miłego dzionka :)
 
wita mile panie
ale dzis mamy wiatr:szok::szok:snieg wprawdzie popadal ale cos sie mnie wydaje ze szybko zniknie :confused2:
madziarena a no szykuje sie zobaczymy co z tego wyjdzie...a wniedziele pojedziemy z tortem do mamy.....moj wyjezdza w pon wiec nie pojde sobie juz do mamy tak predko...zreszta nie ta pogoda zeby lazic taki kawal....
nie pomoge w zakaskach..poczytaj poszukaj na necie pewnie cos znajdziesz
 
witajcie, no jak na razie to marzenka jest :)

ja też mam imprezę walentynkową w sobotę przełożoną bo M wróci, a faktycznie wieje, ja spałam jak dziecko do 3 w nocy, młody się obudził i coś mu nie pasiło więc go wzięłam do siebie bo nie miałam zamiaru znowu nie spać do 5tej i spał ze mną do 6tej i już od tej godziny nie śpimy chociaż ja jeszcze chwilkę leżałam w wyrku.

Marzenka- a co twoja mama ma urodzinki, że idziecie do niej z tortem?
 
kroma he he u mnie tez nocka byla dobra..mlody sie wyspal w dzien i poszedl dopiero znami spac w naszym lozku pozniej przenioslam go gdzies kolo 24 a przebudzilam sie cos kolo 2 a on juz u nas byl:szok:nic nie slyszalam..niewiem co mu jak spi sam to przylazi wiem ze chce z nami spac bo bezpieczniej sie czuje ale kurde tak sie rozpycha ze wyspac sie nie mozna.......
nie kroma tesciowa juz dawno miala urodzinki..zawioze bo sami tego nie zjemy a ona to pierwsza do slodkosci:tak:
 
witam
ale wiatrzysko masakra:/ledwo do tego przedszkola dotarlismy, zwiewalo nas, a te chodniki odsnizone tylko i nie posypane i sie lodowisko zrobilo:confused2: a ja mam kuzwa niedlugo do swiebodzina jechac na chwile i sie boje bo nie dosc ze wieje to droga tez pewnie fajna jest:confused2:
jednak walentynki nam wypalily, byla kolacja i ciacho:)no ale jestem niewyspana cholernie
 
reklama
Do góry