reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Dzieki Marzenka ale ja nawet do miesta nie bede wjezdzac tylko na stacje cos mojemu zawiezc, nie znam miasta, raz przejezdzalam i pamietam tylko ze mi sie wydawalo ze tam sie w kolko jezdzi:cool: ale dziekuje za zaproszenie:) ja bede musiala szybko wracac zeby zdazyc po malego bo w tej pogodzie to ja pol dnia tam bede jechac wrrrr....nie podoba mi sie ten pomysl cholera no
 
reklama
czesc megi a tobie co kochana dolega?jak tam sie mieszka na nowym?
blond no szkoda.....pewnie na orlen zajezdzasz cio to blisko mnie no ale trudno pewnie jak w taka pogode to sama bym sie bala jechac....to jak twoj w nocy juz pojechal i czegos zapomnial?
 
no wlasnie. i masz racje ze na orlen:)patrze na kamerkach internetowych ze ta droga nie jest taka tragiczna ale i tak boje sie bo moje auto takie niepewne.
 
Marzena synuś dał mi kolejną noc popalić, zęba nie widać choć dużo wskazuje na to że nie długo powinien wyjść, karmiłam po 1 i przed 5 raz dodatkowo wstałam do niego bo się wybudził. Przenieśliśmy się z małym do najmniejszego pokoiku i może nie może tam spać musi się przyzwyczaić...głowa mnie już w nocy bolała, wzięłam tabletkę ale za bardzo nie pomogła niedawno kolejną łykłam i na razie nie boli ale i tak jestem jakaś bez sił, nie dospana posiedzieliśmy z m wczoraj do prawie 23.30...Nie wiem kiedy te moje dziecko zacznie ładnie w nocy spać, nawet jak mleko zagęszczam to i tak max 4 godz czasem 5 jak się uda to wytrzyma:confused2: No i ta pogoda jakaś felerna działa na mnie.
Wczoraj byłam u gina i zmienił mi tabsy z Cerazette na Novynette...chyba coś jeszcze osłonowo sobie kupię.
 
witam
dziewczyny super ze udaly sie walentynki :-) blond nie wiem jak droga na Św.ale ja dzisiaj jak jechalam w druga strone to kiepska no 60km/h wiecej sie nie odwazylam i jeszcze mnie w miescie rzucilo na zakrecie, dobrze ze mamy abs
ogolnie wiecie co jak ma byc taka pogoda jak teraz to ja juz wole te -15, myslal ze odwilz przyjdzie bedzie fajnie na plusie a tu wielka doopa a wieje ze glowe urwie
 
Witajcie.

U Nas znowu na odwrót, Jasiek wczoraj jak wypił mleko koło 23.30
to rano pił dopiero koło 8 ... Obudził się koło 6 ale wzięłam Go do siebie,
zasnął obudził się przed 8 chyba było i po 8 dopiero mleko mu robiłam.

Wojtka w nocy kaszel męczył trochę, w dzień też kaszle ale dajemy radę.

No nic idę zerknąć na tajny, pewnie więcej was tam ;)
 
Megi- mój ma 15 mcy i ciągle się budzi w nocy potrafi tak z 5 razy.

a ja poszłam na spacer i ledwo wróciłam, pogoda okropna, a zapomniała cukru kupić, sama jestem i muszę potem znowu wyjść z cudakami.
 
reklama
Hej to i ja wtrace swoje 3 grosze hehe
jakos nie chce mi sie pisac..
a dzis szybko czas mi ucieka
wrocilam do chalupki po 12 to szybko obiad potem dzieciaki wrocily
i teraz siadlam z kawa :tak:
pieczarki juz wysmazylam z cebulka i bede robic takie kieszonki z ciasta na pizze nadziane wlasnie pieczarkami :tak:

u nas pogoda ok tez troche wieje ale slonko swieci i nie jest zle na sloncu jest 8 st :-)

future jak sie dzis czujesz lepiej ci??

Pozdrawiam :-)
 
Do góry