reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

No hej
Agnis żadna tajemnica. Moja tesciowa pracowała gdzies w wydziale paszportów. Nie wiem dokladnie. W kazdym razie Stasia blondynka. Wszedzie jej pełno. A tesc byly komendant kryminalnej. Migdalscy. O siostrze mojego j nie będę pisac bo szkoda literek. A moze jesteście znajomymi heh. Laski wiedzą co ja do niej mam.
Najgorsze jest to ze na święta niby jedziemy do tesciow. W sensie na wigilię. Ale u nich nie ma miejsca więc święta u siostry. Grrrr

My poandrzejkowalismy wiec czas spac.


Marzenka ja myślałam ze to mala ci wstaje tak wcześnie. A nie Dawid. ..



Aaaaa laski nowe niusy z przedszkola. Zwolnila jedna laske pod pretekstem likwidacji przedszkola. ...ale nr... az jestem ciekawa co to dalej bedzie. Tym bardziej że cały czas prowadzi rozmowy z innymi osobami. Phhhh



Ale leje.

Spijcie dlugo kochane.
 
reklama
czesc laski
future najpierw mloda mi sie przewaznie budzi na cyca a jak juz sie naje przebrana to wtedy dawid przewaznie wstaje..ale dzis juz lepiej przyszedl o 6 a nie o 5:-Dogladaja bajki;-)mowisz ze sie zaczelo no sama jestem ciekawa jak to wyjdzie ;-)

owca przeciez ja cala ciaze tesknilam za bieganiem teraz nie odpuszcze:-Ddzis tez ide ale sama czekam az martynka pojdzie na drzemke;-)
maz niedlugo bedzie mial urlop to bedziemy razem biegac w tygodniu a martynke sprzedam ciocce na spacer;-)
Agnis ja tez nie lubie byc sama w nocy spie wtedy niespokojnie na czuja moglabym powiedziec;-)
my tez wczoraj chwile kevina ogladalismy ale ja juz przed 21 poszlam spac nigdy niewiem co mnie w nocy czeka:tak:
kroma ile maly juz warzy?moja ponad 7kg juz..
do nas dzis tesciowka przychodzi po obiedzie jeszcze musze zdarzyc wyjsc z mala na spacer moze meza wygnam z dzieciakami na spacer :),,,zeby sie wyspala bo tak tesciowa narzeka ze ciagle spi i nigdy jej nie widzi.. a znow .w domu mi spi tylko po 40 min:baffled:
laski w srode mamy szczepienie a ile wkluc jest dalej 3?no porycze sie znow
 
Hej laseczki :-) No dziś to się wyspałam:-)poza 4 krotnym wstawaniem do toalety -ale idzie się przyzwyczaić :laugh2:

Owca - nasz piesek nie jest rasowy. Z tego co mi mówiono jest połączeniem suki kundelki z amstaffem...hmmmm
Może coś w tym jest oceńce same:
75244_334166793320653_181093132_n.jpg1010072_493612107376120_1423398176_n.jpg

FutureMummy - jasne że znam:-) mieszkałam kupe lat z Twoimi teściami w jednym bloku, oni znają mnie od bobaska :-)jaki świat mały hehe. Panią Stasię bardzo lubię, zawsze jak mnie spotka jest taka serdeczna i pogada. Co do ich córy ja tam nie mam zastrzezen, ale nie kolegujemy się, kiedyś w liceum trochę ale kiedy to było a ludzie się zmieniają. Zresztą dawno jej już nie widziałam bo sprzedala to mieszaknie w moim starym bloku (ja tez się ywprowadzilam, ale niedaleko, dwa bloki dalej :-) )

Marzenka - lubisz bieganie? Troche zazdroszczę bo by mnie to zmotywowalo to schudniecia trochę, a tak nigdy nie lubiłam biegac, może przez duże cycki haha :-) i szmaty z w-f w tej dziedzinie :laugh2:

Ciasteczko - tacy goście są idealni :-) Ja tak miała m chrzciny przy pierwszym dziecku. Na 18 w kościele, potem do domu, a o 22 już nikogo nie było :-p

Co do Kevina - zapomniałam........aaaaaaaaa ale ogladalam z młodym Mam talent :-p

Jak komuś nie odpisałam to proszę wybaczyć:-p
 

Załączniki

  • 75244_334166793320653_181093132_n.jpg
    75244_334166793320653_181093132_n.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 22
  • 1010072_493612107376120_1423398176_n.jpg
    1010072_493612107376120_1423398176_n.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 26
Dziewczyny zobaczcie co znalazłam, uśmiałam się do łez :-)

[video=youtube;jrK447AkBb4]http://www.youtube.com/watch?v=jrK447AkBb4&feature=share[/video]
 
dzien dobry
niedawno wstalam, znowu usnac nie moglam:baffled: a pozniej rano nietomna jestem
agnis sliczny piesio:-) ja ma spaniela
marzenka jak masz mozliwosc to pewnie biegaj troche ruchu nie zaszkodzi:tak:
 
reklama
Witam , ja juz po kawce zaraz biore sie za przygotowanie obiadu :tak:
pospalam do 8:30 dzis :-):-)

Agnis fajny piesek :tak::tak: ja tez mam ale malego i glosnego :-D
a znasz takie nazwisko ze Strzelec Kiona ?? :confused:

My dzis chyba w domku posiedzimy , mielismy jechac do znajomych ale chyba nam sie nie chce , jeszcze nie wiemy :-D
 
Do góry