reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
a ty nie do pracy jutro??


ja jutro zaczynam o 16 ;) ale cały dzień zaplanowany. rano J zostaje z dzieciakami ja jade na 8.30 do dyrektora do witnicy, pogadać ;))) pozniej na 11 do kontroli jade z dzieciakami, i poniej przed 16 może uda mi się opony zmienic w gorzowie. who knows ;)

no i słuchajcie moja kolezanka, na z kolorowych motyli zapisała do mnie swoją córkę na zajęcia. hie hie,. to znaczy, ze jej się podobało jak prowadziłam zajęcia ;)))
tak to sobie tłumaczę ła hahaha


dobra lece dzieciarnie kąpać. sama jestem to szybko ich położe i heja ;) musze coś zgrac na jutro na płytke.
 
Siema
No i wyszło, że nikogo nie zbił. Tamten przekoloryzował.
Ale nie zmienia faktu to, że szlaban młody dostał za wyśmiewanie się z kolegi i nagabywanie innych do tego.
Teraz młody siedzi i się denerwuje że kolega mu nie pomógł sprzątać a w pokoju jakby tornado przeszło mówię Wam nie ma jak przejść ;-)ale to jego problem nie mój he he taka jestem, nie sprzątam zabawek to jego działka.


Future widocznie się spodobałaś koleżance. Powodzenia jutro !
Dziewuszki właśnie jak to jest ze szkołą? Zapisuje się gdzieś czy co?? Muszę iść do szkoły do dyrki czy nie?? Jak to wygląda?? 1 września idzie z marszu i gdzie idzie do jakiej klasy jak to kurde wygląda z pierwszą klasą?? Ciacho, Owca Agnis Wy laski możecie już coś wiedzieć i podpowiedzieć ;-)
 
Hej.
Ale żeście znowu naskrobały, po części poczytałam ;-)

Nasi na Mikołajki już prezenty dostali, noszą je na głowach :-p ewentualnie coś słodkiego im kupimy i tyle.
A na święta jeszcze nie wiem co, ale dla Wojtka myślę nad czym edukacyjnym. Wczoraj byłam u P.Psycholog i trochę się podłamałam po rozmowie z Nią, ale z drugiej mam nadzieję i jestem pełna optymizmu bynajmniej bardzo się staram i dlatego chce coś edukacyjnego przy czym będzie mógł się skupić od początku do końca a nie tak jak jest teraz że zaczyna coś robić w pełnym, mega skupieniu a po chwili już mu się znudza i szuka czegoś innego, muszę u Niego nad tym popracować i nie tylko nad tym. Boję się, że nie wystarczy Mi cierpliwości, wytrwałości bo jest ciężko na maxa. Następną wizytę mamy na 24 stycznia, ale to już z Wojtkiem i jeśli do tego czasu nie będzie choć małej poprawy po tym jak będziemy stosować inne zasady itp to będziemy szli w innym kierunku. Troszkę Mi smutno, ale muszę nabrać sił żeby móc nad nim panować. Ehhh ...
 
Mycha- wszystko da sie wypracowac tylko potrezba duzo cierpliwosci a ty dasz rade ;]
eZoja- a nie ma u was rozmow indywidualnych i diagnozy jak wyglada przygotowanie do szkoly?? u nas takie diagnozy wlasnie byly i dzis rozmowy i panie w przedszkolu maja listy do jakiej szkoly przydzielone jest dziecko z regionu...
Future- ide do pracy ide o 11 wychodze to moze z ranca cos mi sie uda ;]
 
Ezoja no ja ci nie powiem , bo moje nie chodzili do szkoly w pl...a tutaj to dostalam list ze szkoly gdzie nalezymy i tam pisalo do jakiej klasy idzie i kiedy na jaka godz zaczyna :tak::tak:ale tu troszke inaczej :tak:

Future to super ze kolezanka zapisala corke do ciebie , zapewne jej sie podobalo :-):-)
dzieki za porade co do telefonu ;-)
Mycha a czemu chodzicie do psychologa z jakiego powodu ? on jeszcze maly wiec napewno pomalu wszystko wypracujecie :tak:
a co dostali czapki ?? ze na glowie nosza :cool:
 
Ostatnia edycja:
Ezoja moj maly automatycznie byl zapisywany do szkoly,ktora mialaa info z przedszkola. U nas nie ma problemow jaka szkola podstawowa bo jest jedna..choc w dwoch roznych budynkach przy innych ulicach. Poniewaz ja chcialam dac go do tzw duzej szkoly musialam isc to wczesniej zglosíc bo gdybym tego nie zrobila to wg rejonizacji trafilby do tej mniejszej. Z tego co kojarze lísty dzieci byly juz w maju. W gorzowie tez jest rejonizacja. Jak chce sie do innej niz oni sami przypisza to z poczatkiem roku kalendarzowego trzeba isc do dyrekcji tej szkoly co sie chce z wnioskiem.
 
ezoja gdzies kolo wiosny idzies do sekretariatu po podanie ktore musisz wypelnic i pozniej zlozyc, za pewnei bedzie chodzil tam gdzie mieszkacie czyli jego rejon i zostanie przyjety na 100%
pr wlasnie a ty nie chcesz dac amelki do 5 wolisz 16?
 
reklama
Do góry