reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ezoja to najlepiej idz do waszej szkoly do dyrki i zapytaj , pogadaj co i jak :tak::tak:

Moj wrocil z pracy i mowi ze maja 2 tyg wolnego na swieta i dopiero w styczniu idzie :tak: m a s a k r a :-D
i teraz dumamy czy jechac na swieta do pl do mojej babci , moja mama tez tam jedzie...i tak sie zastanawiamy :confused:
nie wiem czy mi sie chce :-pczy jechac i spedzic z rodzinka swieta czy tu sami we 4...hmm..

Ide kapac mlodego...:tak:
 
reklama
ciacho- do 16 ma blizej i potem by mogla sama chodzic bo to w sumie tylko przez 1 mała ulice by szła i juz jest pozatym tu bardziej po drodze jak bym Jasia prowadziła do pla a ja do szkoly
 
ja nie chcialam dawac mlodej do 16 mimo ze mamy 1min do szkoly ja wiem co sie dzieje na tym korytarzu jaki szal tam jest
ale kazdego wolna wola i wybor
 
Zoja u nas było tak, i co roku jest, ze w sekretricie są listy do każdje Pani i każdy zaisuje dziecko do kogo chce. no ale w tym roku było chyba z 8 klas u nas.

Kurde pisze u nas, ale już tam nie pracuje haha. Wiecie ja pisze o 20tce, sama tam chodziłam do skzoły i moja mama tam pracuje i ja pracowałam tam kilka lat. i powiem wam, ze chyba najfajniejsza szkoła w jakiej pracowałam ;)
 
Ezoja no ja ci nie powiem , bo moje nie chodzili do szkoly w pl...a tutaj to dostalam list ze szkoly gdzie nalezymy i tam pisalo do jakiej klasy idzie i kiedy na jaka godz zaczyna :tak::tak:ale tu troszke inaczej :tak:

Future to super ze kolezanka zapisala corke do ciebie , zapewne jej sie podobalo :-):-)
dzieki za porade co do telefonu ;-)
Mycha a czemu chodzicie do psychologa z jakiego powodu ? on jeszcze maly wiec napewno pomalu wszystko wypracujecie :tak:
a co dostali czapki ?? ze na glowie nosza :cool:

Owca, tak czapki dostali. Wiesz jak u Nas z kasą więc nie jesteśmy rozrzutni, na święta coś więcej dostaną.

No i tajny, tutaj nie chcę o tym pisać.
 
hej
wczoraj bylam na lowach i kupilam na mikolaja dla martyny pałak ten luk do fotelika czy wozka a pod choinke SMILY PLAY Ślimak MAGICZNE LUSTERKO Organy (3733991702) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a dla dawida zamowilam jeszcze walizke z narzedziami na allegro bo u nas o 20zl drozej:eek:no i mam z glowy.a co najlepsze maz nic niewie hahahhhaha:-D:-D
ja lubie taka pogode mrozik wczoraj byl:-)
jeszcze wczoraj kumpela przyjechala ze swoja siostra z malym martyna patrzala w niego jak w obrazek hihi smiesznie bylo:)o miesiac jest starszy :)
dzis mamy szczepienie na sama mysl sie stresuje mam nadzieje ze lepiej to przezyje niz ostatnio
 
Hej kochane :-)

Wczoraj odebrałam nowy dowód osobisty, bo postanowiłam w końcu zameldować się na własnym mieszkaniu tak by cała rodzina była w komplecie (a do tej pory ja z synem u mamy a maz u nas w mieszakniu :-p) Dziś idę to zgłosić do starostwa i do pracy i jednocześnie zloze wniosek o nowe prawo jazdy, bo slyszalam ze jeden znajomy dostal mandat za to ze dane z dowodu i prawka mu się nie zgadzaly. Troche to dziwne bo w końcu PESEL się nie zminia no ale na zimne lepiej dmuchać.

Dziś tez w szkole WYWIADÓWKA....ale nie wiem czy pojde bo mąż na pewno idzie a on jest taki ze zapisze każde slowo wiec nie mam się o co martwić ze czegoś mi nie przekaze :-D

Miłego dnia dziewczyny:tak:
 
reklama
Dzień dobry ALL :cool2:

A ja męczę się od rana i od w sumie 3 dni z telefonem, masakra... nie umiem skopiować kontaktów na kartę sim z tel.
Paranoja w drugą stronę jest opcja ale na kartę już nie widzę a muszę oddać na serwis na gwarancję bo się dogadać nie mogę bo nagle bulgotanie słychać i ja i z drugiej strony osoba. Śmieją się że do kibla tel mi wpada ;-)
 
Do góry