reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Nio Mycha spoko tylko musiałabyś już o 5 rano być jakoś u mnie lub w g-wie ;-)
Ciacho no dziś wieje bardziej niż zwykle, muszę z balkonu graty pozabierać.


a u nas dziś córa gotuje obiad :-D

1461223_676539889043047_1323151165_n.jpg
 

Załączniki

  • 1461223_676539889043047_1323151165_n.jpg
    1461223_676539889043047_1323151165_n.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 21
Mloda kartke przyniosla ze szkoly , ze jutro jak bedzie mocno wialo to moga dzieci zostac w domu
mloda juz podjarana ze wolne bedzie miala , a ja jej na to ze i tak pojdzie do szkoly :-D:tak:
nie zaleznie od wiatru :tak:

ezoja widzialam na fb fote , fajna ta corcia twoja co dobrego gotujecie ??
 
ezoja Miska super wyglada :-) a co tam dobrego miesza? a musze skrzynki z balkonu sciagnac co by wiatr nie porwal
owca dzieciaki tylko patrza ze wolne jakies:-D:-D
 
o jaaa to mie zdmuchnie jak bede wracac:p chyba ze juz nie wroce tylko po niemieckim od razu smigne do domu;p a odrobie w przyszlym tyg;p Dzieci dzis paczki dostaly w pracy nawet nie wiemco w nich jest bo akurat byla sasiadka i wziela mi do bgaznika a P ma odebrac;]
 
ania ale tu piszą że u nas "Siła wiatru na Wybrzeżu i zachodzie może sięgać do 135 km na godzinę." a nie 170....
no dobre że to noc będzie.. nie trzeba nigdie wychodzić. Dziś szybciej wieczorne siku z psem będzie... chyba już o 20.00 :tak: zawsze ok 23.00 z nią wychodzę.


PR śmigaj do domu co się będziesz szczypać...
 
reklama
ezoja no pisza ale ogolnie mi chodzilo ze taka ma miec sile huragan, juz sa pozamykane wyjscie promow takze nic nie bedzie dzisiaj kursowac po baltyku
pr to na pewno dzieciaki sie uciesza z paczek
ja niedlugo z mloda na tance alez mi sie nie chce:sorry2: w sobote ma turniej tanca
 
Do góry