reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

dojdzie i do was u mnie pada ze jej a pierwszy snieg sypnal przed 16 jak stalysmy na przystanu doslownie jakby ktos
sypnął ręką i koniec bylo:-D
 
reklama
hej :)
u dzieci juz mikolaj byl..hihi dawid wczoraj zostawil przed snem herbatniki na talerzu i szklanke mleka dla mikolaja obudzil sie o 5 przyszedl do nas i sie pyta co tam stoi na stole a ja mu mowie ze pewnie mikolaj byl zeby zobaczyl czy mleczko jest jeszcze :)z tata juz ulozyli lego a martyna w lezaczku tez testuje nowa zabawke:-)i wszyscy zadowoleni...
boze jaki wiatr u mnie no masakra w nocy takiego nie bylo ale teraz no szok az sie boje czy dawid dojdzie z ciocia do przedszkola caly i zdrowy.....mam nadzieje ze w ciagu dnia sie rozpogodzi bo inaczej martyna bedzie mi sie meczyc ze snem..bo przeciez ona tylko na dworze ladnie mi spi....
a jak u was mikolaj byl?jak dzieciaczki?
u mnie wczoraj padal deszcz a teraz drogi slizgie:eek:
 
Gdyby Mikołajki były chociaż raz w tygodniu to Kacpere nie miałby problemów ze wstawaniem do szkoły:-D
Dziś jak na pstryknięcie palca wstał ochoczo że hoho :-D

Spadam ubierać się do szkoły. Dziś wszystko na siebie włożę nawet czape...aaaaaaaaaaaa jak dmucha:szok:
 
dzien dobry
marzenka to widze ze mlody doczekac sie niemogł
agnis udany mlody ale wie ze na mikolaja cos dostanie
moje dostaly dzisiaj tylko czekoladowego mikolaja bo reszte dostaly wczesniej, pod domem slizgawice mam, :eek:
 
No i jestem, na szczęście spod szkoły kolezanka mnie podwiozła wiec mocno mnie nie wydmuchało :szok::-D

Dzieciaki od 8 poszly na sale gimnastyczną bo miały mikołajkowe zawody:tak: A ja z 2 mamami uszykowałyśmy paczki. W międzyczasie zadzwoniłam tez do ojca omowic szczegoly (w końcu ma być mikołajem) :tak:
No ciekawe jak wszystko wyjdzie ale mój ojciec ma wprawe, on co roku robi gdzies za mikołaja:-D

A dziś u mnie na obiad ryba smazona z ziemniakami i surówką z marchewki:-)
 
Witam mikolajkowo



u mnie sniegu brak , tylko wieje ale nie az tak zle...
Dzieci wstaly zadowolone bo kolo podusi mialy prezencik , a ja scielac moje lozko pod poduszka znalazlam perfum :-D:tak:
czyli i u mnie byl mikolaj :-):-)
Teraz kawke pije , pranie powiesze i biore sie za ciastka...:tak:
 
reklama
To w takim razie najlepszego dla twojego osobistego mikolaja :-D:tak:

no i u mnie sie zaczelo i sypie snieg buu...gdzie ta wiosna ??:-D
zamowilam na necie portfel w konie dla mlodej pod choinke :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry