reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

owca a to ci mikolaj ;-)milo tak dostac:-)
agnis to o tyle dobrze ze mialas podwózkę:-) i wszystkiego naj dla Twojego Mikołaja
byłam na dworze i wiecej nie wychodze:no: pizna ze głowe urwie
 
reklama
U nas słodyczowo.... skromne Mikołajki ;-)
Jutro do rodziców jadę na obiad mnie zaprosiła mama... Barbary w tygodniu było... trzeba iść ;-)
Młody przy okazji do teatru na bajkę pójdzie chyba na 16:00 grają w sobotę.
 
hejka

U nas wieje, rano prądu nie było. Mikołaj jakoś dał radę wejść w tą zawieruchę i prezenty zostawić.

Agnis- sto lat dla M. W końcu ma jeden prezent imieninowo-mikołajkowy.
 
No to ja tez się mikołajowo witam:)
Dzieciaki też rano wstały zadowolone, też skromny ale Mikołaj był:tak: Pod choinką będą mieć więcej. Wczoraj zamawiałam już prezenty i też mam z głowy. Tylko zostana mi do facetów jakieś prezenty do kupienia. Jadę do rodziców więc tam mój ojciec, brat i przyszły szwagier...
Zuzia miała dziś jechać do GW do teatru no i nie jechali, odwołali wszystkie wycieczki w szkole z powodu wiatru. Pojadą w innym terminie. Za to się z dziećmi przejdziemy do sali zabaw a co tam, dawno nie byli. Co do braku prądu to u nas tylko jakoś od 5 rano nie było przez ponad godzinę a potem już był.
 
megi no wieje tak troche, mloda jak szla rano do szkoly to omało wiatr jej nie wyrócil:confused:
liczy sie to co pod choinką teraz tylko taki przedsmak;-):-D
 
gdzie sie podziewacie w ta ohydna pogode ??

bylam po dzieciaki do szkoly , przy okazji zmoklam , pies predko zwiewal do domu
co chwila sie przejasnia a za chwile chmura i sniezyca z deszczem takze odrazu snieg sie topi...:tak:

ciastka 30 sztuk schowalam a reszta do jedzenia bo juz synek sie dopadl haha ;-)
A jutro popoludniu jedziemy do wlasciciela mieszkania , bo juz 2 razy dzwonil i nas do siebie na kaffe zaprasza i na jarmark swiateczny mamy isc...:tak: ja pierdziele chodzic w taka pogode , ale juz pojade bo glupio tak odmawiac :tak:
chyba nas dziadzius polubil skoro na chate zaprasza :-D
 
owca ja jestem w doskoku bo ogarnialam kuchnie
u mnie strasznie na dworze, pzredchwila snieg sypal a racze granulki sniegu, kontener na smieci wiatr ukradl stal na srodku ulicu:eek::-D
 
Ale cisza fiu fiu...
widzialam na fb ze ezoja bez pradu caly dzien , przerabane..

Menzu wrocil z cala torba slodyczy , winkiem ,kawa , herbata ,salami haha taka paczka od szefa na mikolaja - mily gest :-):-)

ciacho po czym tak ta kuchnie pucowalas ??
robilas cos czy tak juz na swieta sprzatalas ?

Zaraz za kapanko sie biore a na wieczor chyba winko otworze :tak::tak:
 
reklama
Do góry