reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

ciacho ja to soie tumacze, że popada, popada i wiosna nastanie haha ;) choć już czuć wiosnę. uwielbiam taka pogodę. pol dnia siedzimy na dworze.

Agnis łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał
już bliziutko.
il przybrałaś?
widać, że to już końcówka bo niziutko synek...


a my wczoraj mieliśmy dzieńpełen wrażeń, pol dnia na dworze, trochę w bibliotece. trochę po orliku pobiegaliśmy przy przedskzolu na maczka i w piłę kopaliśmy. ale było zimno, bo była 9 rano :szok: ale ja na 8 do lekarz ajechałam, no i tak wyszło.

pozniej bylismy w śnieżce z moimi przyjaciółkami, a potem na dlugim spacerze wkolo gorzowa prawie i na placu zabaw na chrobrego. a skończyło się, gdy Gustaw zobaczyl kaczki i postanowił sobie, że będzie z nimi pływał. dzięki Bgu byłam szybsza i przewidziałam jego ruchy ;)

dzś jade na ratmike, i zaraz zgrwam płyte z piosenkami i leceeeeeeeeee. tzn jak Gutko wstanie ;)
 
reklama
dzien dobry a w sumie prawie południe:-D
owca oby to byl tez wąż jest duże prawdopodobieństow:tak: widziałam twoje pączusie:-)
ja dzisiaj zrobiłam tez te serowe pączki, ale to nie jest to co my lubimy więc pewnie pierwszy i ostatni raz, nie nasze smaki:no:
future co dziennie innapogode pokazuje:-D
 
ciacho a no wyszly ;-) i bardzo mi smakuja..
a wam czemu nie ?..:-p

Future to polatalas wczoraj troszke :tak:

Marzenka gratki za zebuszka ;-)dlatego mala daje tak popalic , ale kazdy musi to przejsc :-)
straszna tragedia z tym dzieciatkiem :-(

Robie spagetti i ide do szkoly po mlodego :tak:
 
Hejo laseczki :-)

Tak codziennie sobie mysle: dziś czy nie dziś...

Czop mi się po kawałku odrywa ale skurczy mam malutko, dziś w nocy co jedynie mocniej bolało no ale to nie porodowe...

Dzis ide na 17 do gina zobaczymy czy mi się rozwarcie nie powiekszylo.


A przytylam 11 kg. No ale wcale taka chuda to ja nie bylam przed :-p
 
agnis bedzie łatwiej zrzucic bo tak akurat przytyłas
owca a dlatego ze wolimy tradycyjne paczki, bo te takie oszukane;-):-D jutro bede robic paczki i donaty ale z jednego przepisu:tak:
 
Ja paczkow nie pieke. Nawet nie umiem. A teraz stanie w kuchni i tak daje mi w kosc :-)

Dzis mialam wizyte u gin. Wszystko dobrze. Malemu sie nie spieszy. Wazy 3500.
Czuje ze urodze w terminie :-)
 
hej, hej
cisza jak makiem zasiał:-D pączki wcinacie?:-p agnis to dobrze ze w terminie:-)
a ja dzisiaj z ranca usmazyłam pączki, :-D
 
Hej ...

a no cisza ;-)
ja piore , i gulasz robie :tak:
cos mnie zab pobolewa :wściekła/y:

Agnis to malemu dobrze i nie spieszno , wyjdzie w swoim czasie jak mu sie zechce hehe :rofl2:
Ciacho szybka jestes z tymi paczkami :tak:
 
reklama
Do góry