reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

witam się i ja

A my wcinaliśmy pączki od rana a teraz zjadłam bułkę bo mnie coś od tych słodkości żołądek pobolewa.

Agnis- powodzenia i na bank lada dzień się pojawi, możliwe, że chce się na marzec maleństwo załapać :)

A mój Antek to już kumaty się zrobił. Nie chce siedzieć tylko stać na nogach, ale sam się nie podciąga tylko jak go się sadza to on sztywne nogi i stoi. Bawi się zabawkami i rozrabia po swojemu. A z cyca go prawie zdjęłam. W sumie już nic nie mam więc podejrzewam, że już ode mnie w nocy nie dostanie, bo go karmiłam o 5 rano i do tej pory nic nie mam na piersiach.
 
reklama
Hej...

bylam na dworze z dzieciakami , dalam im rowery i heja..
mloda jeszcze jezdzi a ja juz z malym wrocilam :tak:
herbatke sobie zrobilam , kurcze mam @ i tak mnie cos chwilami brzuch zaboli ze masakra
dawno tak nie mialam :no: taki jakby skurcz ze az musze usiasc :tak:
Moje paczki wczoraj byly super chrupiace a dzis zrobily sie jakies takie gumowate wrr..ale i tak sa dobre :tak:

Kroma w sumie i tak dlugo karmilas malego :tak:
fajnie ze juz sie troszke zabawi a dajesz mu juz jakies zupki albo inne dania ?
 
Hej...

ciacho ja w pracy bylam :tak:
teraz obiad dalam corce a synek u kolegi o 16 odbieram go :tak:

Agnis tak z nienacka ci poszlo ? :szok:
Gratuluje :-):-) jak porod ? czekam na foto ;-)
 
Agnis jeszcze raz gratki, a [rzeczytałam Twojego ostatniego posta i napisałaś...CHYBA URODZĘ W TERMINIE hie hie. a to ci numer po tłustym czwartku. najadłaś się i masz ;)

Mi się dziś udało niepozabijać dzieciaków, ale mam dośc. Gutek wczoraj dziś uciekał z łóżeczka z drzemki. już mu głowa leciała, płakał, oczy czerwone, ziewał. ale uciekanie w ojca jest takie fascynująe, nie? a jak chcę go posmyrać trochę, wyciszyć, i jestem z nim, to się chichra i niz z tego nie ma. to dziś się wurzyła i mowie chodź sobie. no i musiała, wyjsc na dwór bo bym chyba zabiła... normalnie szok a Helena swoje też pokazuje. nie i nie i nie. wrrrrrrr

ale pszlismy na dwór i po dworze Guciu zasnął, ale zamiast o 11 to o 1430. ciekawe kiedy mi zaśnie.
Helenka w taką pogod (tzn wczoraj, bo dziś jeszcze nie) zasypia sama z siebie na stojąco nawet. wczoraj na fotel usiadła, posżłam po coś wraam, a ona spi. teraz też coś się cicho zrobiło, ale teraz bajki włączyłam, bo byłam szybki prysznic wziąć....


no wlasnie przyszedł Guciu. to pa
 
Witam z ranka :-)

widze ze zrobili opcje lubie to !! :-D jak na fb :tak:

Ja wlasnie kawke pije i ciasto podjadam :tak:
nie to jak z rana sie obzerac :-D
dzieciaki powstawaly , menzus w pracy takze dzis nudy nie wiem co tu robic z tymi dzieciakami
zeby nie zwariowac :rofl2:

Future to wesolo masz ze swoja dwojeczka :happy:
 
dzien dobry
owca a no zrobili troche tak inaczej, forum sie rozwija:-)
powiadasz ciacho podjadasz:-D u nas dzisiaj tez lenistwo, zakupy zrobione i laba:-D
 
wlasnie salatke zrobilam :tak::tak:
Mloda wyszla z psem a potem jedzie do kolezanki rowerem :tak:
jedno bedzie z glowy :-D

trza sie brac zaraz za jakis obiad :cool:
 
reklama
Do góry