reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Uff to jak trafię na jej dyzur moze nie bedzie tak zle, oby nie na dr.Jozwiaka kilka kolezanek na niego trafilo i podobne opinie :/ Kurcze czyżby wywolywanie? Dzieciaczek sie nie spieszy widocznie woli brzuszek mamy :))
 
reklama
Atagata wielkie gratulacje:-) Waga rzeczywiście niezła 0,5 kilo większa niż u mojego:-) Dużo zdrówka dla Ciebie i maleńkiej, odpoczywajcie i cieszcie się sobą :-D
Angelina końcówka rzeczywiście jest dość męcząca a każdy dzień wydaje się wiecznością ale to już naprawdę niedługo jak przytulisz maleństwo, trzymam kciuki:-)
 
Hej, Angelina - usg dziwne pomiary robi. wg usg na 2 dni przed cesarką wychodziło 4250 - więc sama widzisz :-D
Jóźwiaka nie było ani razu :)
Ale muszę Ci powiedzieć że w szpitalu jest super. Baaardzo dobra opieka po porodzie. Szczególnie miło wspominam położną Teresę:) zdecydowana, szczera, bardzo miła i opiekuńcza. Latała jak z pieprzem wokół mnie bo ciśnienie mi co chwila spadało. Podczas samej operacji też wszystkie babeczki były super, nawet po czole głaskały i uspakajały. Ordynator żartował ze mną na temat moich łaskotek i takie tam. Ogólnie atmosfera super, opieka pierwsza klasa. Jedyne co mnie wkurzało to trzeszczące strasznie łóżko, ale sama się przekonasz :eek: umarłego by z grobu podniosło, hehehe... Co prawda nowe, z pilotem i w miarę wygodne - ale te trzeszczenie.... o matko!
Powodzenia i odezwij się jak urodzisz:)
 
A cesarka byla ze wskazan? Bo ja jestem przerazona naturalnym porodem..Ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze i masz mile wspomnienia :) a mi zaczely paluchy puchnac..moze juz tuż tuz..
 
reklama
Angelina, jak tam? jeszcze w dwupaku czy już dołączyłaś do matek nieśpiących po nocach? ja czasem nie wiem jak się nazywam... heh. Ciągle sobie powtarzam - kiedyś to minie, kiedyś to minie, kiedyś prześpię całą noc...
wskazania ordynatora były takie że stan po cesarskim cięciu (Arturek przez cc się urodził) i przewidywane duże dziecko (ponad 4 kg). Takie wystarczą i się nie męczysz i szybko masz za sobą:)
trzymam kciuki za was!
 
Do góry