reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Witam gdzie was wywialo??

ale zimno u mnie sie zrobilo , padalo chyba cala noc dzis chwilami slonce sie pokazuje i za chwile chowa
ale jest tylko 6 st i wieje wiatr brr...gdzie ta wiosna ??:cool2:
Jeszcze dzis mam wolne ale jutro z rana jade do robotki.
Kawke wlasnie sobie pije :tak:
Zaraz za obiad sie wezme chce zrobic dzis zeberka w kapuscie pierwszy raz :tak:

Kroma to ci maly urwisek rosnie :-) bedziesz miala udreke z tymi schodami jak bedzie ci co chwile tam wchodzil :tak:
macie bramke taka ?..

Odzywac sie tu baby jagi :happy2:
 
reklama
Hej, odzywam sie ale nie mam sił całą noc nie spałam, mała ma 39,5 temp wymiotowała mi ma biegunkę i nie pozwoli sobie dotknąć dziąseł ... na 11:20 ide do lekarza OBY to były zęby
 
dzien dobry
madziarena oby to zeby byly chocia wywmioty tutaj nie pasuja tak czy siak zdrowia zycze:tak:
owca a co to dzisiaj takie bimbanie? wolne sobie zrobilas czy jak?;-):-p:-D
my juz p obiedzie zrobilam pierogi z miesem:-) a na dworze co chwile pada
 
Hej...ja tez juz po obiedzie zeberka wyszly super a zwlaszcza ta kapusta pycha :tak::tak:

Madziarena zdrowka dla malej , biedne wy umeczycie sie :tak:
daj znac co lekarz powiedzial :tak::baffled:

Ciacho a no dzis mam wolne ale jutro jade ;-)
u nas tez pogoda dalej do dupy..i tez pada z przerwami :-(
Powiedz mi masz jakis przepis na krem orzechowy do ciasta ??
latwy oczywiscie ;-);-)
 
u mnie przed chwila grad padal:confused: a krem tzn.na masle rozumiem? nie mam przepisu bo nie robie takich ale w necie pewnie cos jest:tak:
 
witam
owca u nas tez pogoda dzisiaj taka jakas dziwna ale wlasnie slonce wychodzi:-)
caly dzien w biegu cos, gdzies dopiero obiad jem
 
O w koncu ktos tu zajrzal bo nie ma nawet z kim pogadac hehe. U nas w miare cieplo sie zrobilo 11st . Ciacho gdzie biegalas tak caly dzien ?
 
owca a do sklepu bo kupilismy kuchenke w koncu, pozniej gosci mielismy, tance z mloda, zakupy
i jeszcze musze do sklepu isc:baffled:a juz mi sie nie chce u nas tez 11 stop
 
reklama
Do góry