reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Cześć:-)

Rzeczywiście dr Kozber trochę chłodna, nam robiła usg w szpitalu - to z testem genetycznym, cała wizyta strasznie milcząca ale na koniec nawet zaczęła żartować a dr Rybski sympatyczny, rzeczowy ale ma bzika na punkcie wagi i wyglądu swoich pacjentek, po wizycie w kwietniu kiedy okazało się że przytyłam 6 kg i powiedział że to stanowczo za dużo, powiedziałam mężowi że jeśli jeszcze raz skomentuje moją wagę to zmienie lekarza:-D.
A wracając do ilości dzieci to ja uważam, że każdy ma prawo żyć jak chce, nie potępiam tych co nie chcą ich mieć, tych co uważają, że tylko jedno. Nikt nie ma prawa komentować wyborów innych, bo po co. Ja nie komentuje i tego samego wymagam co do mojej osoby:tak:. Agnis83 nie zazdroszcze remontu, oby minął szybko i dał końcowy efekt taki jak sobie zamierzasz.

Miłego dnia kobietki :-)
 
reklama
dzien dobry
atagata jakie atrakcje? ja nigdy nic nie wiem bo w sumie nie interesuje sie co sie w tym miescie dzieje
agnis a miala byc tylko kuchnia? wspolczuje bo sie bedzie troche ciagnac ja stawiam ze 3 tyg spokojnie:tak:
jak rok temu sie remontowalismy to lazienka,wc i przedpokoj i jeszcze bez mojego M wiec sama decydowalam o wszystkim ale
mam taki przedpokoj jaki ja chcialam a nie mój:-D:-D
mamuska masz racje nic innym do naszego zycia, ale Polacy w wiekszości neistety ale sa mało tolerancyjni w różnych kwestiach
 
Hejka. A ja mam zapalenie spojowek. Jutro mam gosci. Mam nadziej ze mi przejdzie.

Atagata ja nawet jakbym chciala to nie mam z kim babli zostawic. Milego kulturowania sie.

Owca jeszcze mozesz sobie takie male bobo zrobic. Mam kolezanke co po 40 sobie sprawile 3. No ale wiadomo jak juz odchowane to czlowiek nie chce sie w pieluchy ladowac.
 
No ja juz w domku , jeszcze sklep zaliczylam i kupilam mloda kapuste :tak::tak:
do tego facet sie pomylil i zaplacilam jak za salate :-D czyli cale 40 centow :-D
hehe dobre sobie :-p
I juz mi sie zupka gotuje dawno kapusniaczku nie jadlam , a potem dokupie jeszcze glowke i zrobie bigosik :tak:

Kroma nie no po 40tce to juz raczej odpada za stara bede :tak:;-) i cierpliwosci juz pomalu czasami mi brak to pozniej juz calkiem gorzej by bylo ze mna ;-);-)
 
Atagata - ja się wybieram, bo mój syn ma turniej breakdance, mieli być na bulwarze ale ze względu na pogodę przenoszą się pod Dominantę, potem zobaczymy może jeszcze gdzieś się wybierzemy :-) a jutro wycieczka do Poznania, po komodę dla małego do Ikei:tak:
 
Mamuska a gdzie syn chodzi bo moje dzieciaki tez chodzily do konca maja a w czerwcu nie byly bo mialy katar i kaszel.

Atagata a jednak wybywam. Kolezanka ma bilet do teatru i tesciowa zostanie z dzieciakami.
 
reklama
ezoja co tak wpadasz i wypadasz !! nie ladnie zostan troche z nami ;-);-);-)

Kroma o to wypadzik ci sie szykuje :-):-) fajnie ze tesciowa zostanie z dziecmi :tak:
baw sie dobrze:tak:
 
Do góry