reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Witam :-):-)
ja juz chate odkurzylam , teraz kawke pije i ide wlosy umyc a potem na zakupy :tak:
Mloda idzie na 13 na urodziny a my jedziemy na dzialke , zrobimy grilla pokapiemy sie ;-)
Pogoda super ale od jutra zapowiadaja deszcze na caly tydzien :crazy:

ezoja juz teraz zaczynasz ta prace ? szybko idzie ;-)
ciacho a gdzie bedziesz w srode sie plazowac ? gdzie sie wybieracie ?
atagata udanego grillowania !! :happy:
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)
Wszystkim Wam życzę udanej soboty,
Atagata smacznego grilla, zawsze podziwiam osoby które mają takie zdolności manualne, ja w tej materii kompletne beztalencie, nawet jak dzieciom coś do szkoły to mój mąż, musiało to niesamowicie wyglądać:tak:

eZoja - to fajnie, że z tą pracą wyszło:tak:, a i wiem jak to jest gdy samochód niesprawny, ja już od ponad miesiąca nie zmechanizowana i to teraz gdy nawet wycieczka do sklepu w ten upał daje mi nieźle w kość

Owca - udanego wypoczynku a działce

Ciasteczko - też udanego plażingu w środę, tylko nie wiem czy pogoda jeszcze będzie, bo ma zacząć padać od połowy tygodnia

Mi coraz ciężej, ale jeszcze 6tygodni, chociaż mam nadzieje, że młody zdecyduje się jednak trochę szybciej, początek sierpnia byłoby idealnie dla mnie i dla niego:-D
Dzisiaj się lenie, mąż sprząta i gotuje:tak:

Pozdrawiam gorąco:-)
 
Hej.

Moje wrocily z wojazy i teraz sie bawia. A upal straszny. Ja nie lubie bo nie ma jak wyjsc. Przydal by sie basen jak u ciebie Owca.

Mamuska sama chodzilam w ciazy w upaly i nie zazdroszcze.

A ja musze zrezygnowac z pracy bo nie mam z kim malenstwa zostawic.
 
Witam choc tu straszna cisza :dry:
u mnie narazie koniec upalow , dzis sie ochlodzilo jest pochmurno i 22 st :tak:
taki ma byc caly tydzien :tak: Ale fajnie jest przyjemnie .

Ja bylam w robocie , teraz dopiero siadlam bo obiad jeszcze robilam
a ze zapiekanke wymyslilam to troche to trwalo :tak:

Kroma to szkoda ze musisz rezygnowac , a mama twoja nie miala ci pilnowac malego ??
Ezoja jak tam ?
Ciacho a ty gdzie ? urlopujesz sie ? ;-)
 
owca jeszcze sie nie urlopuje:no:, zarobiona jestem koralikami:tak:poza tym bylam dzisiaj u dentysty z mloda i poszlo 350zl:baffled:
kurczą mi sie fundusze na wakacje i beda skrome:-(
 
Cześć dziewczyny:) właśnie się zdenerwowałam - ZUS będzie trzepał mojego pracodawcę bo powinni wypłacić mi już chorobowe. Przeprowadzka za pasem a oni mi tu wypłaty przelać nie chcą.... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... dostać dostanę - tylko kiedy?
Kroma a żłobka nie rozważałaś? mój Arturek miał 10 m-cy jak poszedł do żłobka bo do pracy czas było wracać. Nadal tam chodzi i ja jestem mega zadowolona. Wybawiony, wyskakany, zadowolony i uczy się bardzo dużo. :tak:
 
Ciasteczko - pracodawca jak najbardziej ok:) teraz już ZUS powinien mi zapłacić dlatego doszukuje się nie wiem czego. Muszę nawet udokumentować moje doświadczenie zawodowe i kwalifikacje na zajmowane stanowisko :szok:. Pierwszy raz się z tym spotykam a to moje trzecie dziecko.
Kiedyś byłam na świadczeniach rehabilitacyjnych przez 4 miesiące przed operacją - to co trzy tygodnie mnie wołali do siebie na kontrolę z tymi samymi papierami by zobaczyć czy przypadkiem nie symuluję... heh. Szkoda słów. Jak przez lata składki zdzierają takie że głowa mała to wszystko ok, ale jak uczciwie oni coś mają wypłacić to już gorzej.

Co do pogody to mam nadzieję że chociaż o te 5 stopni spadnie bo już nawet mózg mi się poci...
 
Hejka...
popijam piwko ze spritem i ogladamy komedie ;-)
u mnie dzis praktycznie caly dzien deszcz padal , ale jest w miare cieplo 22 st :tak:

Atagata tak to wlasnie jest , jak oni maja kase zaplacic to zawsze problemy,
a jak czlowiek musi to odrazu juz natychmiast musi byc :angry:
Ciacho co tam porabiasz , jedziecie jutro na ten plazing ??:rofl2:

Milego wieczorku :-)
 
reklama
Do góry