reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi!

reklama
Jeśli chodzi o prezent, który będzie później pamiątką to ja polecam ramki na odcisk - super pamiątka dla mamy jak i malucha. A może znajdzie się też jakiś zestaw ciekawy na allegro czy u na jakiś pocztach np. z pluszakiem, pieluszkami czy jakimś kocykiem i właśnie ramką na odcisk.
 
Na allegro jest tego mnóstwo, sama zakupiłam dla mojego chrześniaka taką rameczkę: Ramka ramki na do zdjęcia zdjęć odcisk glinka ABI@ (4969835076) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. piękna pamiątka na lata, a mama malucha zachwycona!
Ale też przeglądając stronę tej poczty co wstawiałaś torcik znalazłam taki kosz: Z okazji narodzin dziecka podaruj przyszłej mamie tort z pieluszek z bukietem z ubranek. co prawda miś może być kurzołapem, ale jest właśnie ten odcisk, body, czapeczka i jakieś dodatki dla maluszka. Może dla mnie nie jest to idealny prezent ze względu na to, że wszystko jest albo różowe, albo niebieskie, ale kto co lubi. A bukiecik w zestawie - śliczny.
Pewnie na każdej poczcie kwiatowej można znaleźć takie zestawy dla malucha.
 
pewnie masz rację,że każda taka firma ma podobne oferty. Choć muszę powiedzieć,że u nich akurat zamawiałam bukiet dla babci...żółte tulipany! Dostawa na czas tak jak chciałam, a sam bukiet piękny! :) I jak to mówią w reklamie radość babci "bezcenna" ! :)
 
Popatrz sobie na wszystkie strony poczt kwiatowych i porównaj ceny, może też któraś z nich będzie miała do zaoferowania jakiś ładny zestaw, którego żadna inna nie ma. A jeśli nic nie wpadnie Ci w oko to może warto skompletować samemu taki zestaw czy zamówić na allego. W każdym razie na pewno coś znajdziesz ciekawego :)

A zboczę jeszcze z tematu, zamawiałaś u nich bukiet i nie było żadnych problemów? Wszystko było zgodne z zamówieniem? Potrzebuję w niedalekim czasie zamówić jakiś bukiecik dla babci z okazji 80'tych urodzin, bo niestety nie mogę być w tym dniu z nią :(.
 
Ostatnia edycja:
Koleżanka z pracy dostała w prezencie przesyłkę z tortem z ubranek i pieluszek, bardzo starannie zrobiony i ładnie zapakowany. Świetna sprawa: efektowny, pożyteczny i pomysłowy prezent :)
 
Nie wiesz może czy taki torcik można gdzieś przez internet zamówić? Może bym zamówiła dla mojego chrześniaka taki :). Super byłoby gdyby jeszcze była możliwość zamówienia gdzieś takiego tortu z imieniem dziecka.
 
takie torty na allegro wystawiaja.. ja robilam dla siostrzenicy sama i wyszedl rewelacja . 2paczki pampersow paczka pampersow do plywania kilka spiochow czapeczek smoczkow grzechotek pluszowy misiu imie mialam wyciete z foli samoprzylepnej wszystko zapakowane celafonem mialam 3 pietra. wyszlo okolo 150 zl. siorka narzekala tylko ze tyle pampersow musi rozwijac...
 
reklama
asiorreek szkoda, że nie masz jakiejś fotki :( Ciekawa jestem jak Ty to zrobiłaś....
Takie torciki dla maleństwa można znaleźć na bank a jakieś ciekawostki dla nieco starszych dzieci są dostępne? Oczywiście nie mówię o pieluchach dla dwulatka,ale coś alternatywnego...?
 
Do góry