reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla świeżo upieczonej mamusi!

A może jakiś torcik z zabawkami? Pieluszki, zabawki, może jakiś gadget dla malucha ( w moim przypadku dla chrześniaka z pewnością super gadgetem byłby gryzak!) asiorreek masz może zdjecie tego torcika? Jestem strasznie ciekawa jak sie prezentował.
 
reklama
KunigLaura czy zakup np gryzaka w internecie jest Twoim zdaniem dobrym rozwiązaniem? Nie mam pojęcia nawet o jakiś markach itp...
Więc może jakieś bardziej uniwersalne rozwiązanie?
Asiorreek też chciałabym zobaczyć fotkę :)
 
Chodziło mi raczej o to, że fajnie byłby zamówić taki torcik właśnie z zabawkami i jakimś gryzakiem może dla maluszka, niekoniecznie sam gryzak osobno. Ostatnio przeglądając oferty poczt kwiatowych natknęłam się własnie na takie torciki, wyglądają prześlicznie! Ciekawa jestem jak prezentują się w rzeczywistości.
 
Wśród moich znajomych panuje moda na dawanie spioszków dla dzieciątka, a dla mamy polecam jakiś kosmetyk do pielegnacji ciała (każda kobieta po porodzie chce szybko wrócić do formy) :) :):happy2::happy2:
 
DariaKwia śpioszki ok, ale najpierw trzeba się chyba z mamusią dogadać co do rozmiaru.... Kurcze, że ja też nie pomyślałam o kosmetykach dla mamuśki! Kochana dziękuję Ci bardzo!
 
Moja kuzynka natomiast bardziej niż ze śpioszków/ciuszków cieszy się z pampersów (ich nigdy za wiele). Najmniej natomist cieszy się z pluszaków, które z resztą nie mieszczą się jej na półce.
To fakt dla mamuśki przede wszystkim jakiś kosmetyk. Ja również zakupiłabym może jakąś ramkę na odcisk maluszka - piękna pamiątka na lata.
 
Jeżeli prezent ma być niespodzianką dla Mamy jak i Maluszka nie radzę kupować śpioszków, bo można nie trafić z rozmiarem (za duże jeszcze ok, ale za małe?! :/) Pieluszki zawsze na początku są mile widziane, bo ich nigdy za wiele. A Mamusia na bank ucieszy się z kompletu kosmetyków!
 
reklama
Do góry